среда, июля 19, 2017

Новий формат бібліотеки

31 травня 2017 р. у найбільшому підземному торговому центрі м. Сеула – «COEX Mall» (Південна Корея) відкрилася гігантська двоповерхова публічна бібліотека «Starfield Library», фонд якої нараховує більше 50000 найменувань.

Бібліотека спроектована таким чином, що сюди може прийти будь-який бажаючий. Тут немає ніяких дверей, пропускної системи, відкритий простір, куди відразу поринаєш. Це місце також призначене для зустрічей і очікувань. Немає ніяких заборон для перекусу, тому спокійно можна побачити, як хтось поруч з вами смачно наминає сендвіч, занурившись в читання книги. По всій території можна знайти розетки для зарядки ноутбука або телефону.

Загальна площа відкритої бібліотеки, спроектованої в два поверхи, становить 2,800 м2. Величезні книжкові полиці розташовані в трьох місцях і сягають 13 м у висоту. Тут можна знайти книги на будь-який смак: гуманітарні науки, фантастика, езотерика, класика, історія, економіка, філософія та ін.

Також є окремий куточок з книгами іноземними мовами, книгами про відомих діячів і особистостей, окремо можна знайти куточок з електронними книгами. Особливою популярністю користуються стелажі з журналами, що їх налічується близько 600 найменувань.

Для того, щоб культурно збагатити і надихнути відвідувачів бібліотеки, тут кожен день проводяться тематичні безкоштовні заходи для всіх (концерти, тематичні вечори поезії, презентації книг і багато іншого), з розкладом яких можна ознайомитися он-лайн.


11 числа кожного місяця проводиться день книгообміну. Якщо вдома є якась книга, що нею ти хочеш поділитися, то можна принести її сюди.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий