четверг, мая 10, 2018

Як стати успішною жінкою


Ще пару десятків років тому жінки вважалися хранительками домашнього вогнища та були цілком задоволені своїм життям і ні про що інше не мріяли. Сьогодні їхнє ставлення до своєї ролі у суспільстві кардинально змінилося. Всюди   майже в усіх сферах людської діяльності ми спостерігаємо успішних жінок, які мають чіткі орієнтири і знають, що роблять.
Як досягти успіху, як стати щасливою, гармонійною особистістю та реалізувати свої мрії та бажання? На всі ці запитання кожна жінка знайде відповіді на сторінках унікальних видань, що зберігаються у фонді обласної універсальної бібліотеки ім. О. Гмирьова.


С. Накамото «Чого хочуть жінки і як їм це отримати. У книзі надаються корисні поради щодо пошуку коханої людини, створення, збереження та подальшого існування щасливої сім’ї, описуються дієві моменти, що крок за кроком наближають людину до успіху. Книга навчить, як  позитивно відчувати себе не тільки на роботі, а й у сімейних стосунках, на прикладах реальних людей, які колись зустрічались автору, розкриє секрети поведінки у різноманітних життєвих ситуаціях.
Е. Миколаєва  «Хороша дівчина починає і виграє». Що робити, якщо хочеться лідирувати, домагатися успіху, наполягати на своєму, не прогинатися під обставинами, але при цьому не втрачати обличчя? Як бути, якщо є впевненість в собі, розум, цілеспрямованість, рішучість та воля – але при цьому абсолютно відсутнє бажання бути стервою? Ця книга допоможе розібратися в усіх перипетіях людських стосунків, знайти свій шлях для досягнення успіху та залишатися привабливою, ніжною та жіночною.
Б. Ньюмен «Пряма дорога до успіху». Ви звинувачуєте себе у виникненні різних негативних явищ, що спричинили не дуже приємні наслідки? Чи ви швидко здаєтеся та відступаєте від наміченого шляху? Жінкам, які мріють назавжди позбутися комплексу невдахи, допоможуть міркування автора про десять загальних причин, що обумовлюють появу неприємних ситуацій, з якими інколи стикається кожна людина. На сторінках видання описані основні етапи дій, що обов’язково наближають до поставленої мети, навчать гідно приймати негаразди, гордо йти вперед.
Г. Шереметєва  «Я - жінка». Ця книга присвячена жінкам і написана про жінок. Вона допоможе вам стати єдиною і неповторною для свого чоловіка, сім'ї та оточення, сприятиме створенню комфортної атмосфери у професійній сфері, змусить  більше  зрозуміти про себе  та змінити те, що заважає бути щасливою. Це розмова жінки з жінкою, тому для багатьох вона буде дуже особистою.
У. Аткінсон  «Наука бути успішним». Внутрішні та зовнішні ресурси успіху допоможе розкрити  своєрідний посібник з досягнення бажаних результатів. Комплекс вправ для тренування магнетичного погляду, що навчить щиро дивитися співрозмовнику в очі, або правила, знання яких посилять силу тяжіння та прискорять задумане, у доступній формі представлені автором у даній книзі.
Г. Рубін  «Проект щастя. Мрії». Якщо ви замислилися над своїм саморозвитком, то ця книга буде саме для вас. Вона стане чудовим мотиватором у досягненні успіхів. У книзі надаються корисні поради, що сприятимуть виробленню вміння відмовлятися від того, що на перший погляд здається важливим, але потім все ж таки, виявляється не таким значним. Розроблений авторкою план щодо побудови щасливого буття в сучасному світі, надихне жінок на створення власного плану та його втілення у життя.
Д. Гіллеспі  «Як бути цікавою людиною. Що робить нас харизматичними і як це допомагає досягти успіху». Впевнена у собі людина є цікавою для оточуючих. Як же стати цікавою особистістю та привернути до себе увагу, які дії слід вжити, щоб розвинути свою харизматичність та неповторність. Мудрі думки та тести з виявлення рівня вашої харизматичності, що увійшли до книги, розкриють вам дорогу у світ успіху та процвітання.
Р. Бретт  «Будь дивом: 50 уроків, щоб зробити неможливе можливим». Ця книга нікого не залишить байдужим, вона сприятиме покращенню вашої особистості, навчить бути уважною до інших, задовольнятися малим, допомагати оточуючим, влаштовувати свята. Уроки доброти, вірності, любові до ближнього вдихнуть нові сили для того, щоб бачити навколо диво, та сприятимуть можливості самому стати таким дивом. 
Б. Шер «Мистецтво мріяти. Як отримати те, чого насправді бажаєш». Книга спонукає людину згадати свої дитячі таланти, коли так природно було співати, малювати, танцювати, змушує відкривати потаємні риси характеру, що допомагають розібратися в своїх бажаннях і мріях. Розділ за розділом вона сприяє пошуку дитини всередині себе, нагадує, якою була людина у дитинстві, що їй подобалося та якими талантами вона була нагороджена від природи. Усвідомивши це, кожна жінка починає працювати, уявляючи доконане майбутнє, запроваджені в життя мрії, свій ідеальний день, житло, спосіб життя, досягнення успіху в усіх починаннях.
М. Хеппелл  «Закони успіху. Як стати господарем життя: 120 золотих правил і 250 підказок». Майже кожна людина мріє про успіх, бажає, щоб усі розпочаті справи були доведені до кінця з позитивним результатом. Прості поради, що навчать рухатись уперед, незважаючи ні на що, використовувати свої природні таланти, розвивати їх, ставити перед собою чіткі цілі та досягати їх, вмістилися у 120-ти золотих правилах і 250–ти підказках законів успіху, що дозволять вам стати господаркою свого життя.

 С. Сінек  «Почни з Чому: як великі лідери надихають до дії кожного». Іноді людина починає пошуки власного шляху, грунтуючись на здобутках інших, помилково вважаючи, що чужий досвід може бути цілком прийнятий нею до дій,  але при цьому стикається з абсолютно протилежними результатами. Важливо спиратися на свої інтереси,  виходити зі своїх можливостей та вірити у свою справу. Поради на основі історій успіху всесвітньо відомих компаній, що надаються у книзі, надихнуть кожного до пошуку свого особливого почерку втілення бажаного у життя. 
Д. Вон Ейкен «Можливо все!». Ніколи не відкидати ідею, якщо в ній видні лише слабкі сторони, діяти, створювати прості, зрозумілі й здійсненні плани, приймати рішення, досліджувати шляхи втілення своїх рішень – вчить ця книга, що обов’язково допоможе зробити неможливе можливим. Вона надасть впевненість у тому, що жодна проблема не триває вічно, що у кожній з них є свій життєвий цикл, вирішення якого неминуче приведе до успіху.

Д. Свекла  «Як стати мільярдером: як найбільші в світі виробники створюють грандіозну цінність». Бажання стати фінансово-незалежною та успішною людиною притаманне як чоловікові, так і жінці. Книга можливо не допоможе стати мільярдером, але розкриє деякі сторони мислення особистостей, наділених лідерськими якостями, обдарованих талантом генерувати ідеї, ставити та досягати високі цілі, здатних легко йти на ризик та отримувати перемогу. Автор радить навчитися довіряти своїй інтуїції, неординарно мислити та, покладаючись на свої знання, створювати своє майбутнє.
 
 


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий