четверг, января 03, 2019

Книжка Мішель Обами б’є рекорди


Книжка «Становлення» колишньої першої леді США Мішель Обами за тиждень продажів очолила рейтинги найбільш продаваної дорослої книжки цього року. У перший же день виходу книжки, 13 листопада, продали понад       725 000 примірників у США та Канаді.

Продажі в перший день, включаючи попередні замовлення, становлять найбільшу суму продажів за одну добу для будь-якої книги, опублікованої в 2018 р. видавництвом «Penguin Random House». Перший наклад склав 1,8 млн друкованих примірників, та вже невдовзі видавництво додрукувало ще 800 тисяч примірників, тож загальний наклад наразі складає 2,6 млн друкованих примірників у США та Канаді.

Свою книгу Обама поділила на три частини: «Стати собою», «Стати нами» та «Стати чимось більшим». Перші два розділи є глибоким, навіть соціологічним дослідженням Чикаго, його мешканців та установ, питань громадської освіти, раси, класовості. Це нагадує нам, що Обама навчалася за спеціальностями «соціологія» та «афро-американські вчення» в університеті Прінстона. У другому розділі детально описується її роман з Бараком Обамою, створення сім’ї з ним і пошуки роботи. Третій розділ стосується її життя в центрі політичної уваги, її оцінки досягнень та досвіду  як першої леді і того, як це постійно перебувати в центрі уваги.

Найбільша книготорговельна мережа у США «Barnes & Noble» назвала книжку «Становлення»  однією з найуспішніших за всю історію.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий