вторник, января 08, 2019

Книги з неймовірними ілюстраціями


Іноді хочеться не просто прочитати хороший текст, а й отримати задоволення від оформлення книги. Хто сказав, що дорослим не потрібні картинки? Пропонуємо вашій увазі список книг з дуже гарними ілюстраціями.

Дж. Роулінг «Гаррі Поттер» (подарункове видання). Мабуть жодна святкова дитяча добірка не буде повноцінною без чарівного світу Гаррі Поттера. А якщо ще взяти нові великі подарункові видання з ілюстраціями Джима Кея, щастю не буде меж. Нарешті ми можемо побачити цю історію власними очима, розгледіти таємничі кімнати Хогвартса, магазинчики Алеї Діагон, довідки про фантастичних звірів і портрети всіх головних героїв.
Брати Грімм «Білосніжка». Казкова класика, перевірена не те що роками – віками! Любов, підступність, зрада і дружба в чудових малюнках Франчески Козанті. Переказувати цю історію мабуть справа невдячна, тому що її, здається, знають всі. Але як приємно не тільки прочитати її знову, але і заглянути у великі очі Білосніжки, побачити всіх гномів, Кришталеву труну і те саме неймовірно прекрасне і отруйне яблуко.

М. Берд «Зоряна ніч Ван Гога». Відвідати художні галереї та музеї по всьому світу, познайомитися з видатними шедеврами образотворчого мистецтва, зацікавити дітей роботами всесвітньо відомих художників – і все це не залишаючи власного будинку?! Ця книга простою і доступною мовою розповідає, як генії творили свої шедеври. Від первісного мисливця до Вінсента Ван Гога, від Леонардо да Вінчі до Джексона Поллока.

Р. Попський «Мене забули на Місяці». Дорослі, затамувавши дихання, стежили за тим, як Марка Вотня забули на Марсі. Так само діти з подивом будуть читати і розглядати історію інженера, якого відправили полагодити техніку на Місяці і випадково забули його там. Від місячного ландшафту в ілюстраціях Ростислава Попського не зможуть відірватися ні діти, ні їхні батьки.

М. Содомка «Як змайструвати мотоцикл», «Як змайструвати літак», «Як змайструвати автомобіль». Для дітей, які вже почали цікавитися технікою, ці книги стануть справжнім скарбом. Докладні малюнки технічних винаходів, милі мишенята-майстри і купа корисної інформації.

Дж. Коллінз «Від хорошого до величного». Цілий природознавчий музей на вашій книжковій полиці. На щільному папері «Анімаліуму» перед нами з’являються дивні мешканці підводного світу, пухнасті ссавці, яскраві птахи, величні кити і маленькі комахи. На сторінках «Ботанікуму» ми знайомимося з містичними і різноманітними формами водоростей, розкішними деревами, красунями-орхідеями і їстівними рослинами.

Ф. Кавалло, О. Фавіллі «Казки на ніч для дівчат бунтарок». Без перебільшення книга року для дівчаток і хлопчиків. 99 історій про неймовірних жінок і 99 різних ілюстрацій-портретів від різних художниць. Книга вчить читача, що не варто недооцінювати людину. Жінки або чоловіки – всі ми однаково сильні і можемо все!

Л. Керролл «Пригоди Аліси в країні чудес». Книга з доповненою реальністю? Здається, майбутнє ближче, ніж ми могли очікувати. Казкові ілюстрації Євгенії Гапчинської оживають на сторінках, варто тільки завантажити відповідну програму на телефон. І ось уже Білий Кролик стрибає у велику нору, починається шалене чаювання, а Аліса плаває в морі з сліз, як справжня…

Л. Керролл «Аліса у Дивокраї». Пригодами Аліси можна насолоджуватися і завдяки класичним ілюстраціям, по-старому намальованим на папері. Особливо, якщо їх намалювала Галя Зінько. Тут і стримана тендітна Аліса, і поважний кролик з метеликом на шиї, і забавний Капелюшник з великими вусами і карткова Королева в дуже незвичайному, але такому правильному образі.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий