среда, января 16, 2019

Перша в Україні співпраця театру і бібліотекиВперше в історії України у Національній бібліотеці імені Ярослава Мудрого була представлена співпраця театру та бібліотеки – вистава-променад «DIALOGY».

Театральна команда «U!Zahvati», що була створена з метою запровадження в Україні інноваційних, високоемоційних театральних форм та освоєння новиx нетеатральниx просторів вирішила вдиxнути нове життя в бібліотеку. Діяльність команди спрямована на розвиток імерсивного театру, переосмислення ролі глядача в сучасному мистецтві.

 
Відтак глядачі «DIALOGY» мали можливість отримати новий театральний досвід, де замість завіси – книжки. Усі гості перебували на мінімальній відстані від акторів і знайомилися з новим жанром – виставою-променадом. 


Особливістю і водночас складністю роботи стало те, що усі репетиції проходили у робочий для бібліотеки час. Тобто, поряд із читачами і працівниками бібліотеки – на їхніх, повних подиву, очах.


Серед гостей були присутні: телерадіоведучий Денис Жупник, дизайнер Сєрж Смолін, актор театру і кіно Олексій Тритенко, автор та журналіст Юрій Володарський, телепродюсер Олексій Гладушевський та ін.
Подія відбулася завдяки підтримці Українського культурного фонду. 


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий