среда, января 30, 2019

У Токіо відкрили першу книгарню з платним входом


У грудні в центрі Токіо відкрили книгарню «Bunkitsu», за вхід до якої потрібно заплатити.
Книгарня задумана групою ентузіастів-книголюбів, а це «Smiles» (компанія, відома за архітектурними проектами «Pass The Baton and Soup Stock Tokyo») і «Morioka Shoten Ginza».

 За вхід до книгарні потрібно сплатити 1500 ієн (приблизно 13 доларів, тобто близько 360 гривень). Власники кажуть, що ціна відповідає вартості квитка в кіно або музей, а магазин має дуже обмежений запас кожної книги в своїй колекції.

Читач може взяти безкоштовні чашку кави або чаю, і тоді блукання серед книжок з гуманітарних наук, природи, мистецтва та дизайну буде приємнішим. Кожна книга продається, але читач також може витратити годину, 5 годин або весь день на читання, а не купувати її. Кожен читач має скриньку для речей, а також може «забронювати» потрібне для нього видання. А невелике кафе нагодує зголоднілих відвідувачів.

Зона рецепції постійно змінюється, зосереджуючи увагу на журналах, що входять до колекції. Також є зони для чаювання, конференц-кімната, бібліотека, читальний зал і лабораторія.

Хоча акцент робиться на кураторську колекцію в магазині, приймаються замовлення на книжки не на полицях. Якщо замовлені книжка або журнал коштують більше, ніж 10 000 ієн ( $ 92,63), доставка безкоштовна. 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий