вторник, января 22, 2019

У світ вийшла книга світлин найкрасивіших бібліотек світу


У людей завжди було особливе ставлення до бібліотек, адже в кожній із них зберігається унікальна колекція знань. З цим згоден фотограф із Португалії Массімо Лістрах, який провів десятки років, подорожуючи та роблячи фотографії одних із найбільш розкішних, старих, історичних бібліотек по всьому світу. Від середньовіччя до установ XIX ст., від приватних до монастирських колекцій – це величезні приміщення, вишукані сходи, стелажі до самої стелі, різьблені двері, шикарні люстри та особлива атмосфера. А ще це рукописи, сувої папірусу, інкунабули, томи книг – величезна спадщина людства.

Массімо Лістрах випустив фотокнигу «Найкрасивіші бібліотеки світу», де можна не тільки помилуватися неймовірними зображеннями установ, але й прочитати опис та історію кожної з них – наприклад, Ватиканської бібліотеки, приватного зібрання Будинку Медічі, бібліотеки Трініті-коледжу та багато інших.

560-сторінковий том опублікований видавництвом «Taschen» і доступний на їхньому сайті та на сайті «Amazon». Примірники коштують від $150.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий