понедельник, сентября 07, 2020

Який ви читач за знаком зодіаку


        Ви вірите в гороскопи? Астрологи переконані: планети і зірки, що були в небі у момент народження, багато в чому визначають не тільки нашу долю і характер, але і здібності, в тому числі інтелектуальні. Це не означає, що представники одних знаків зодіаку краще, ніж інші. Просто всі ми різні: хтось славиться вмінням аналізувати інформацію і приймати правильні рішення, а хтось краще розуміє емоції людей.

Отже, з'ясуємо, що говорять зірки про вашу схильність до читання та дізнаємося, під якими сузір’ями народилися найвідоміші українські та зарубіжні письменники.

Овен

Імпульсивні Овни люблять обговорити прочитане, але не з любові до дискусій, а скоріше заради ефекту. За їхнім складним характером майже неможливо розгледіти допитливий розум, але ж вони часто володіють неабияким інтелектом.

Книги в їхньому розумінні діляться на дві категорії: літературні шедеври і макулатура. До останньої відноситься все, у що Овни не захотіли вчитуватися. До категорії «шедеврів» найчастіше потрапляють твори військової та філософської тематики, а також пригодницькі та історичні романи. Також Овни пам'ятають з дитинства ті історії, в яких персонажі долають труднощі, вибираючись з найскладніших ситуацій, а добро перемагає зло.

Письменники-Овни: Микола Гоголь, Олесь Гончар, Ганс Крістіан Андерсен, Томас Майн Рід.

 

Телець

Тельці намагаються не тільки читати книги, а й застосовувати отримані знання на практиці. Читають вдумливо і не поспішаючи, вважаючи за краще прикладну літературу: видання з кулінарії, рукоділля, дизайна та інтер'єра. Якщо вони взяли в руки художній твір, то обов'язково отримають користь і з нього. Їм важливо, щоб книга добре виглядала на полиці і читати її було зручно, тому вони завжди звертають увагу на якість паперу, шрифт і дизайн обкладинки.

Письменники-Тельці: Василь Стефаник, Михайло Булгаков, Вільям Шекспір, Оноре де Бальзак, Джером К. Джером.

 

Близнюки

Тяга Близнюків до нових знань і вмінь безмежна. Вони здатні засвоювати найрізноманітнішу інформацію з космічною швидкістю, але абсолютно не готові зупинитися, щоб розкласти все це по поличках. Їм може сподобатися і детектив, і трилер, і пригодницький роман, і щось з інтелектуальної прози. Головне, щоб читати було не нудно: закручений сюжет, несподіваний фінал, незвичайні персонажі й оригінальний авторський стиль потрібні їм, як повітря.

Письменники-Близнюки:  Михайло Стельмах, Олександр Пушкін, Артур Конан Дойл, Франсуаза Саган.

 

Рак

Раки часто асоціюють себе з улюбленими персонажами і тому вважають за краще книги зі щасливим фіналом – але тільки не на шкоду правдивості й емоційній глибині. Вони повністю занурюються в кожен твір і «проживають» його, незалежно від жанру. Люди цього знаку вибирають книги так само прискіпливо, як друзів, але при цьому цінують різноманітність. Вони можуть знайти щось своє і у визнаних класиків сентиментального роману, і у авторів сучасної інтелектуальної прози, і навіть в «легкій літературі». Головне, щоб емоції персонажів були справжніми, а їхня історія перегукувалася з життєвим досвідом Рака.

Письменники-Раки: Олена Теліга, Анна Ахматова, Ернест Хемінгуей, Антуан де Сент-Екзюпері, Франц Кафка.

 

Лев

Леви – великі шанувальники мотивуючих книг. Вони вірять, що здатні на багато що. Представники цього знаку зазвичай в курсі всіх модних новинок і ніколи не пропускають найкрасивіші і дорогі видання та серії. Шикарна домашня бібліотека – їхня пристрасть. А коли Левам нарешті вдається дочитати одну з книг до кінця, вони із задоволенням діляться своєю думкою про неї з усіма, хто зустрічається їм на шляху.

Письменники-Леви: Володимир Винниченко, Михайло Зощенко, Рей Бредбері, Джон Голсуорсі, Вальтер Скотт, Олександр Дюма.

 

Діва

Як і Тельці, Діви володіють, перш за все, практичним інтелектом. В юності вони зазвичай читають дуже багато, але в їхній пам'яті надовго залишаються тільки ті твори, що викликали найяскравіші емоції,. Діви здатні швидко освоїти нову справу і легко знаходять книги, необхідні їм для роботи, будь то література за фахом або покрокові інструкції з розвитку корисних особистісних якостей. Справжню насолоду вони знаходять в захоплюючому фентезі і романах з добре відпрацьованою психологією персонажів. Втім, навіть якщо книга їм не дуже подобається, Діви все одно дочитають її до кінця, зазначивши кожен недолік в роботі автора і редакторів.

Письменники-Діви: Олександр Довженко, Лев Толстой,  Йоганн Гете,   О. Генрі, Герберт Уеллс, Мері Шеллі.

 

Терези

Інтелекту Терезів можна було б позаздрити, якби природна скромність не заважала їм використовувати його в повну силу. На жаль, свою логіку, інтуїцію і феноменальну здатність до аналізу народжені під цим знаком воліють використовувати не на роботі, а в заняттях хобі. У цих артистичних і створених із протиріч людей часто буває величезна домашня бібліотека, де знайдеться не тільки художня література на будь-який смак, а й книги з живопису, музики і письменницької майстерності.

Терези  не втрачають можливості посперечатися і покритикувати чужу творчість і улюблені книги знайомих, але якщо їм самим сподобався якийсь автор, вони познайомляться з усіма його творами і будуть радити іншим.

Письменники-Терези: Іван Драч, Борис Олійник, Михайло Лермонтов,  Оскар Уайльд, Мігель де Сервантес.

 

Скорпіон

З точки зору Скорпіонів, від книги обов'язково повинна бути якась користь. Так що, якщо хто-небудь подарує такій людині одну з книг Джен Сінсеро, це буде дуже до речі.

Загальні теоретичні знання здаються Скорпіонам непотрібними, але бажання пізнати життя і дістатися до суті речей штовхає їх на читацькі експерименти. З детективів вони перескакують на книги про відносини між чоловіком і жінкою, а після мотивуючої літератури можуть захотіти поглянути на світ зовсім іншими очима і взяти з полиці роман Джонатана Сафрана Фоера або Марлона Джеймса.

Письменники-Скорпіони: Богдан Лепкий, Федір Достоєвський, Маргарет Мітчелл, Кадзуо Ісігуро.

 

Стрілець

Упевнені в собі і цілеспрямовані Стрільці частіше за інших стають винуватцями важливих відкриттів та «рушіями прогресу». Вони уважні до деталей і з радістю діляться дійсно енциклопедичними знаннями про те, чим серйозно захоплені, причому це може бути все, що завгодно: від кулінарії і подорожей до серйозних наукових досліджень.

Люди цього знаку легко закохуються в літературних персонажів і навіть намагаються знайти когось схожого в реальності, тому що вірять: якщо щось можна вигадати, то і втілити це в життя реально.

Письменники-Стрільці: Микола Куліш,  Олександр Солженіцин, Джонатан Свіфт, Марк Твен, Джейн Остен.

 

Козеріг

Терплячі і кмітливі представники цього знаку постійно підвищують свій інтелектуальний рівень. На відміну від обдарованих природою, але ледачих Водоліїв і Близнюків, вони звикли здобувати знання наполегливою працею і тому частіше домагаються значних результатів.

Багатьом Козерогам подобаються герої, які долають труднощі за допомогою холодного розрахунку і хитрощів.

Письменники-Козероги: Володимир Сосюра, Осип Мандельштам, Джером Д. Селінджер, Айзек Азімов, Джек Лондон.

 

Водолій

Водолії – справжні рекордсмени за кількістю книг в домашній бібліотеці. Ці люди можуть читати де і коли завгодно: на відпочинку, в транспорті, під час обіду і навіть прямо на ходу. Особливо їх приваблює наукова фантастика, а також література, присвячена ключовим відкриттям  минулого і сьогодення.

Книги для Водоліїв – це перш за все джерело нових ідей і знань про цей світ.

Письменники-Водолії: Павло Тичина, Антон Чехов, Жюль Верн, Чарлз Діккенс.

Риби

Представники цього знаку у своєму житті частіше спираються не на інтелект, а на емоції і розвинену інтуїцію. Ці люди ні за що не стануть занурюватися в те, що їм не цікаво, а їхня прихильність до пізнання таємниць людської натури часто робить їх шанувальниками езотеричної та психологічної літератури. Коли ж мова йде про художню літературу, Риби нерідко вибирають щось непередбачуване і емоційне. Це може бути сентиментальний роман або легке фентезі. Головне, щоб герої книги були живими, а авторські описи відкривали простір уяві.

Письменники-Риби: Тарас Шевченко, Олександр Бєляєв, Віктор Гюго, Джон Стейнбек, Фазіль Іскандер.

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий