вторник, сентября 08, 2020

Книги, що представлені нахзацем


          Популярна британська мережа книжкових магазинів Waterstone's вибачилася перед художниками і дизайнерами обкладинок за те, що розміщує книги на вітрині зворотньою стороною (нахзацем). На думку представників Waterstone's це допоможе підвищити продажі та мінімізувати контакт покупців із продукцією під час COVID19.

«Втілюємо в життя нові ідеї! Ми перевернули книги, щоб ви могли читати короткий зміст книг, не торкаючись до них. Це правильне рішення», - написано на офіційній сторінці в Twitter. Якщо  покупець вибрав книгу, взяв її в руки, але не купив, вона відправляється на 72-годинний карантин, пише газета «The Guardian».

Дізайнер Анна Моррісон не в захваті від такої ідеї. «Обкладинка книги – це справжнє мистецтво. Коли ніхто не може її побачити – це трагічна картина. Адже художник вкладає у свою роботу дуже багато часу і зусиль», - сказала вона.

Однак більшість дизайнерів книжкових обкладинок, з якими розмовляла «The Guardian», сприймають нововведення вельми оптимістично. Вони сподіваються, що це тимчасовий захід.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий