среда, февраля 03, 2021

11 книжок про людей, що змінили світ

        Мудрість багатьох поколінь доводить, що найголовніше завдання батьків – допомогти дитині піднятися на її власну гору, реалізувати її власне життєве завдання. Пропонуємо вашій увазі книжкову серію з фонду Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки «Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей», що допоможе дитині підкорити будь-які вершини.

Зазвичай дітям не надто подобається вчитися, щось зубрити. Вони люблять поринати у світ пригод з новими героями, співпереживати їм, учитися разом з ними й долати перешкоди. Тож запросіть ваших дітей у таку пригоду!

Книжки серії «Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей» – це найкращий спосіб познайомитися з наукою, історією, досягненнями людства та світовими відкриттями. На прикладі великих особистостей та відомих вчених, книжки дають зрозуміти, що визначний успіх не приходить сам по собі, він підвладний лише тим, хто багато та плідно працює. Не варто кожну невдачу розцінювати як провал, адже будь-яка невдала спроба – це ще один крок, який наближає до мрії.

У дорослому віці ми приймаємо обставини такими, якими вони є, частіше змінюємо ставлення до ситуації. Та не всі здатні змінити себе або саму ситуацію. Унікальні книги-біографії допоможуть дитині зростати впевненим лідером, із власною думкою і поглядами на світ, а батьків надихнуть на нові ідеї, досягнення та втілення цілей. І головне – допоможуть бути для своєї дитини найкращим батьком чи матір’ю.

        У кінці кожного розділу є вправи-запитання. Вони допоможуть запам’ятати все головне й цікаве. А також наштовхнуть на роздуми, як стати першим у своїй справі, як це зробили Альберт Ейнштейн, Нікола Тесла, Стів Джобс, Коко Шанель, Марія Кюрі, Леонардо да Вінчі, Вільям Шекспір, Маргарет Тетчер, Блез Паскаль, Чарлі Чаплін, Ілон Маск.

Крім того, книжки з даної серії надихають проводити вільний час разом з усією родиною. Адже спільне читання дозволяє щиро говорити з дитиною про важливе, зміцнює стосунки із нею і додає любові до книг! Читайте та надихайтеся!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий