четверг, февраля 11, 2021

Серія книг #PROBUSINESS


         Каталог успішно виданих книг харківського видавництва «Фабула», що почало працювати лише у 2016 р., вже складає 150 примірників. Мета його засновників полягає в ознайомленні українських читачів із найкращими зразками світової класики, сучасної літератури та можливості надання шансу знайти свого читача сучасним молодим авторам. Крім популяризації художньої літератури, видавництво друкує нон-фікшн видання, перекладені на українську мову. Пропонуємо вашій увазі книги серії #PROBUSINESS з фонду Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки, що будуть корисні як для ділової еліти, так й для початківців у побудові власної справи.

    Р. Румельт «Гарна стратегія. Погана стратегія». Автор поставив собі за мету провести роздільну лінію між поганою і хорошою стратегією, і вказати правильний шлях до створення останньої. Що таке стратегія? Чому люди не розуміють точної її дефініції? Румельт наводить безліч яскравих історичних прикладів відмінних стратегій, що привели до запаморочливого успіху, а також її відсутності, що спричинило гіркі поразки. Багаторічний досвід автора і його глибока здатність до аналітики дозволили створити неординарний творчий підхід до розробки стратегії, який можна застосовувати в організаціях будь-якого сектора економіки.

    З. Зіглар «Секрети укладання угод». Як стати найкращим у світі продавцем, що майже не отримує відмов від клієнтів? Відповідь міститься в цій книзі. Мета книги – допомогти продавцям переосмислити свої роль і місце у світі продажу, по-справжньому пишатися собою і своєю роботою, навчитися «працювати» з клієнтом, а не над ним, адже саме турбота про вигоду клієнта і є однією з найважливіших умов успіху кожного продавця. Книга розглядає понад 700 запитань про продаж і 250 прийомів і технік продажу, містить близько 100 прикладів із власного досвіду автора – і все це подається у веселій і зрозумілій манері й ілюстровано малюнками.

 

   Ю. Саленбахер «Креативний особистий брендинг». У цій інноваційній книжці автор ділиться своїм унікальним методом особистого тренінгу, який має на меті розвиток творчого мислення та інновацій. Цей метод, що спершу був розроблений як спосіб управління розвитком кар’єри, може стати в пригоді будь-якій людині, яка прагне з’ясувати, що вона може запропонувати світові.

 

 

    Д. Каплунов «Як писати комерційну пропозицію». Автор цієї книжки, відомий український копірайтер, упевнений: комерційні пропозиції працюють! Звісно, якщо відповідально ставитися до їх складання. Написана у формі майстер-класу, ця книжка містить десятки кейсів із власного досвіду Дениса Каплунова. Автор щедро ділиться тонкощами створення ефективних комерційних пропозицій. Читачеві залишається тільки скористатися конкретними порадами і вийти на новий рівень власної ефективності.

        С. Бейлі «Міфи про брендинг». Книга, написана відомими експертами з брендингу – Енді Мілліганом та Саймоном Бейлі. Вони, як ніхто інший, знають що таке бренди та в чому їхня цінність, у чому криється успіх бренду і як вдало підібрати йому назву. Вони кинуть виклик найпоширенішим помилковим твердженням про бренди та брендинг, розвінчають усталені міфи, а також розкажуть найсучасніші відомості про практичне застосування брендингу. Вони розкажуть про те, що таке хороші бренди, як вони завойовують нашу лояльність й чи завжди клієнт має рацію. Ви дізнаєтеся у чому особливість Coca-Cola, чому нам так подобається IKEA та як Бекхему вдалося створити свій власний бренд. Це книга не лише для власників брендів чи спеціалістів із брендингу, це книга для усіх, адже всі ми – споживачі брендів.

    Е. Райс «Маркетингові війни». Книга висвітлює основні принципи успішного маркетингу з погляду військової справи. Автори беруть за основу працю Карла фон Клаузевіца «Про війну» й адаптують її для зовсім іншої, здавалося б, сфери. Це не просто їхня вигадка чи вдала метафора – це тонко помічена особливість функціонування маркетингу. Відповідно до розміру й статусу компанії, автори пропонують кілька маркетингових стратегій, зокрема удар із флангу і партизанську війну. Власні переконання автори підкріплюють прикладами визначних маркетингових протистоянь: пивної війни, війни за колу, бургерної війни, комп’ютерної війни.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий