воскресенье, февраля 07, 2021

Нова книга Джоан Роулінг

 


        Наприкінці 2020 р. розпочалися продажі нової книги Джоан Роулінг «Ікабог». Письменниця та авторка семи книг про Гаррі Поттера раніше вже виставляла розділи книги, щоб підбадьорити дітей та їхніх батьків, які змушені під час карантину сидіти вдома.

На 280 сторінках казки для дітей від 7 до 9 років розгортається протистояння двох королівств: заможної Корнікопії та похмурого Смурланду, де мешкало болотне чудисько Ікабог. Останнього вважали дитячою фантазією, поки чутки не стали реальністю. Король Корнікопії – залежний від радників Фред – вирішує відправитися на пошуки монстра.


        «Ікабог – це історія про правду і зловживання владою. Щоб попередити одне очевидне запитання: ця ідея прийшла до мене більше десяти років тому, тому вона не має сприйматися як відповідь на все, що відбувається в світі прямо зараз. Теми поза часом і можуть стосуватися будь-якої епохи і будь-якої країни», – таку відповідь дає письменниця на запитання, чи часом Ікабог не є уособленням коронавірусних часів.

Влітку Роулінг просила малих читачів надіслати малюнки для ілюстрації книги. Всього письменниця отримала 18 тисяч ілюстрацій з усього світу.

Книга вийшла відразу 8 мовами. Видавці книги запланували широку рекламну кампанію по промоції новинки. Зокрема, передбачалося провести свято Ікабога в книгарнях. Проте локдаун у Великій Британії та країнах Європи змінив плани – основні активності перемістилися в інтернет. Роялті від книги надійдуть у благодійний фонд «Volant Charitable Trust», який підтримує групи, що постраждали від Covid-19.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий