среда, апреля 03, 2013

«Сад знань»


 
 
Заради випуску книг щорічно знищуються тисячі і тисячі дерев. При цьому самі книги часто виявляються непотрібними і рік за роком нагромаджуються в особистих бібліотеках чи на складах книгарень. Ось ці старі, нікому не потрібні видання і вирішили повернути назад у ліс канадські художники. Вони взяли кілька сотень старих книг і створили за їхньою допомогою дуже незвичайну художню інсталяцію, яку назвали «Садом знань». Площа такого саду склала 250 квадратних метрів.

     
    З книжкових томів ландшафтні дизайнери спорудили підлогу і стіни свого незвичайного «павільйону», а також лавки та інші різноманітні предмети, що стали частиною виставкової експозиції. Причому на книжкових лавках дозволялося навіть сидіти.


Автори цього незвичайного проекту просто залишили ці «книжкові стіни» в лісі під відкритим небом, очікуючи, коли вони будуть поглинені лісом. Звичайно, це займе величезну кількість часу. Але художники нікуди не поспішають, адже процес і сам по собі досить і досить цікавий.

Для наочності вони показали фотографії того, що трапилося з книгами, залишеними у лісі два роки тому. На них вже утворилися мохи, лишайники, почали рости гриби. Ще через декілька років крізь папір почнуть проростати пагони дерев - природа почне поглинати те, що у неї у свій час відібрали.

  За задумом авторів, ландшафтна інсталяція повинна показати відвідувачам ті неминучі зміни, що відбуваються у природі. З іншого боку, вона натякає людям на те, як легко зруйнувати крихкі культурні цінності, якими є книги.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий