пятница, апреля 05, 2013

Книги як кристали


 

Деякі книги можна порівняти з дорогоцінними каменями, наприклад, з діамантами - настільки вони цінні для світової культури. Однак американська художниця Алексіс Арнольд навчилася перетворювати на кристал абсолютно будь-яку книгу, незалежно від  її змісту та поліграфії.Вчені давно придумали спосіб штучного нарощування кристалів, а Алексіс Арнольд просто вирішила  основою для цього процесу зробити книги. При цьому художниця не зупиняється на якійсь конкретній технології подібної трансформації - вона постійно експериментує, знаходячи все нові й нові способи досягнення своєї мети.

На даний момент художниця вже перетворила на виблискуючі кристали такі книги, як «Злочин і кара» Федора Достоєвського, «Над прірвою у житі» Джерома Селінджера, «Повна книга кімнатних рослин» і деякі інші, що підвернулися їй під руку. В результаті у неї виходять такі роботи, ніби вона протягом тривалого часу тримала книги у водах Мертвого Моря, після чого вони природним чином кристалізувалися. Однак, насправді, тут діяла не природа, а хімія.
Звичайно, складно сказати, у чому полягає художня цінність робіт Алексіс Арнольд. Однак  як експеримент по доданню книгам нової форми вони цілком мають право на існування.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий