среда, июля 23, 2014

Бібліотерапія: 5 книг, що позбавлять від стресу і депресії

Останні кілька місяців ми живемо в умовах постійного стресу - перевантажені негативною інформацією, залучені у  болючі суперечки і емоційно виснажені. Думаєте, ми зараз запропонуємо вам усамітнитися на тропічному острові і годинами споглядати на блакитні  хвилі? Аж ніяк! А от взяти в руки чудову книгу і провести вечір-другий, відтліпнувши від телевізійних новин, - може кожен.
Ми пропонуємо вам книги, що допоможуть «перезавантажити» ваш мозок, зарядитися оптимізмом і вийти з пригнічено-тривожного або навіть депресивного стану. Заберіться в затишне крісло, відкрийте першу сторінку і займіться психотерапією своєї душі!


Ф. Раневська «Випадки. Жарти. Афоризми».  Ця книга - джерело дотепів і гумору. Збірник включає жарти, анекдоти, життєві історії, автор або головна героїня яких – найвідоміша актриса. Подібні книги рекомендовані при  депресії, хронічній дратівливості, пригніченому стані. Адже сміх вивільняє гормони щастя, що допомагають позбутися від роздратування і смутку.

К. Аткінсон «Життя після життя». Цей роман - наче бульбашка з вітамінами надії і оптимізатор нашої підсвідомої віри в те, що людина може впоратися з будь-яким життєвим випробуванням.
  На частку головної героїні випало пережити дві світові війни і померти безліч разів. З істинно англійською педантичністю автор дає їй безліч шансів виправити фатальні помилки і прожити своє життя ще раз і ще раз, поки вона не знайде ідеальний сценарій.

С. Ахерн «P.S. Я люблю тебе». Найвідоміший роман молодої    авторки - сучасна історія про те, що любов виявляється сильніше смерті. Втративши коханого чоловіка, тридцятирічна героїня впадає у відчай, перестає виходити з дому, спілкуватися з людьми. Але раптом починає отримувати листи від коханого: виявляється, незадовго до смерті він вирішив допомогти їй жити далі. Кожен раз вона з нетерпінням чекає на черговий конверт  і,  строго слідуючи повчанням чоловіка,  робить кроки, що повертають її до життя.

Е. Гілберт «Їсти, молитися, любити». Книга мемуарів американської письменниці - один рік з життя жінки, яка подорожує  по Італії, Індії та Індонезії  у пошуках ВСЬОГО. Це роман про те, як можна знайти радість там, де не чекаєш, і як не потрібно шукати щастя там, де його не буде.


П. Коельо «Вероніка вирішує померти». Найчастіше у поганого настрою є конкретна причина, але часом апатія і меланхолія накривають нас раптово і без видимих ​​приводів. Саме з цим і зіткнулася головна героїня Вероніка - вона просто перестала бачити сенс у житті. Після невдалої спроби суїциду Вероніку відправляють до лікарні для душевнохворих, де вона, як не парадоксально, починає цінувати життя і бачити його в зовсім інших фарбах. 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий