вторник, июля 22, 2014

Бібліоселфі


     Чи знаете ви, як повинен виглядати бібліотекар? Довгий час у 3MI, художній літератypi, кіномистецтві формувався негативний образ бібліотекаря - тьмяна зовнішність, волосся, зібране в пучок; тиха, а часом навіть покірлива жінка в старорежимному одязі, пуховій шалі та обов'язкових окулярах з товстими скельцями.

   Нещодавно молоді московські активісти вирішили зламати стереотип потенційних читачів про те, що бібліотекарі – нудні і не дуже приємні люди. За підтримки Уряду російської столиці вони запустили проект «Бібліоселфі» (селфі – різновид автопортрета, що полягає у фіксації самого себе на фотокамеру). Так, на зупинках громадського транспорту з’явилися фотоавтопортрети московських бібліотекарів,  де бібліотечні працівники залучають перехожих широкими посмішками і, прямо кажучи, дуже яскравою зовнішністю.
   Автори проекту переконані: якщо таке новомодне віяння, як селфі, московським бібліотекарям не чуже, то їхнє місце роботи – аж ні як не архівна лавка, що пахне пилом. Проект покликаний популяризувати бібліотеки, підштовхнути мешканців до їхнього відвідування, хоча б тому, щоб переконатися, що працюють там симпатичні люди.Як вам така ідея?


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

1 комментарий:

  1. Классная идея! Мы наверное тоже подхватим ко Дню библиотек!
    Спасибо.

    ОтветитьУдалить