пятница, июля 25, 2014

«Чарівний світ Гаррі Поттера»

   Нещодавно в місті Осака (Японія) був урочисто відкритий тематичний розважальний парк «Чарівний світ Гарі Поттера». Всю ніч напередодні відкриття парку понад три тисячі людей стояли в черзі, щоб першими потрапити до світу чарівництва та магії.

    Парк, присвячений тематиці знаменитих в усьому світі книг Джоан Роулінг, розташовується на території розважального комплексу «Universal Studios Japan» і складається з декількох ігрових зон, де дуже легко орієнтуватися шанувальникам маленького чарівника.
    Відвідувачі вже встигли оцінити існуючі в парку атракціони. Перш, ніж пройти на територію парку, відвідувачам необхідно вимовити чарівне заклинання. Тут пропонують відвідати школу чарівництва Хогвартс, село Гогсмід та інші чарівні пам'ятки. Найбільшою популярністю користується атракціон, що дуже реалістично імітує політ на мітлі.
     Сумарна вартість будівництва розважального комплексу склала близько 445,5 млн доларів. Представники компанії виказали впевненість в успішності проекту, оскільки Гаррі Поттер є дуже популярним літературним персонажем в Японії. Передбачається, що загальна кількість відвідувачів  парку складе близько 12 млн осіб на рік,  імовірно, за рахунок справжніх шанувальників знаменитого твору.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий