понедельник, июля 21, 2014

Що читати влітку: кращі книги для відпустки

     Під час літньої відпустки хочеться виїхати подалі від міської суєти і відпочити від повсякденних турбот. Ми впевнені: справжній книголюб ні за що не відправиться у подорож, не захопивши із собою хоча б парочку книг. Адже навіть під час найзахоплюючої подорожі обов'язково знайдеться годинка-друга, що її захочеться присвятити читанню.
       Для тих, хто не уявляє себе без цього цікавого заняття, ми підібрали книги, що допоможуть наповнити літне сонячне життя враженнями та подіями, і спогади про які будуть зігрівати похмурими прохолодними днями. Яку б книгу на літо ви не відібрали, нехай вона подарує вам радість відкриттів і зробить вас трохи щасливішими!


     Ч. Діккенс «Великі надії». Це, мабуть, один з найкращих романів  англійської  літератури. Якщо ви любите історії про великі звершення і щастя, тоді ця книга - для вас. У ній ви дізнаєтеся про долю хлопчика Піпа, який проходить дивовижний шлях, вириваючись з нижчих прошарків до вищого суспільства. На жаль, досягнувши статусу, він розуміє, що щастя десь розчинилося.

     М. Твен «Простаки за кордоном». Книгу одного з найдотепніших розповідачів свого часу можна назвати путівником по всій Європі, починаючи з Дамаска і закінчуючи найромантичнішими  і найзагадковими місцями, включаючи Париж. Приємно читати і пізнавати нове!

      Г. Г. Маркес «Історія викрадення». З цією книгою літо не здасться нудним! До кожної строчки знаменитий письменник вклав стільки динаміки, що просто дух захоплює з першого рядка. Секрет успіху книги криється в  хитромудрому сюжеті: колумбійські наркобарони організовують викрадення найзнаменитіших журналістів ... Якщо цікаво, чим закінчилася ця історія, тоді прочитайте цей твір.

    Д. Робінсон «Принцеса Монако». Найбільш повна біографія знаменитої  Грейс Келлі. Саме на цій книзі заснована нещодавня  однойменна екранізація. Якщо ви вже встигли подивитися фільм, саме час порівняти його з книгою, щоб відповісти на головне питання: що  краще?

    А. Паркс «Чоловіків багато не буває». Ця книга - часом кумедна, а часом заплутана історія про кохання. Між двома подругами виникає колізія: коханець однієї з них виявляється колишнім чоловіком другої... Що відбудеться далі, краще прочитати в романі. Нудно точно не буде!

     Е. Манро «Втікачка». Творчість цієї письменниці - майстрині короткого оповідання - найчастіше порівнюють з творами А.П. Чехова. У 2013 р. вона отримала Нобелівську премію з літератури, це є достатньою підставою  для того, щоб познайомитися з її книгами. Влітку читати коротку форму - одне задоволення: між розповідями можна перериватися на купання і морозиво, не ризикуючи при цьому втратити сюжетну лінію.

Приємного вам літнього читання!


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий