вторник, января 12, 2016

Зимові історії: що читати холодними вечорами

   Що підійде для читання зимою? Звичайно ж, щось зимове, пов'язане з цією холодною, але прекрасною порою року. Отже, занурюємося до неймовірно цікавих зимових книжкових історій!


  Дж. Грін, Л. Міракл, М. Джонсон «Нехай йде сніг». Сніговий буран напередодні Різдва застигає жителів невеликого містечка зненацька: поїзди зупиняються, машини грузнуть у снігу, а люди намагаються перечекати негоду вдома. І лише хоробра дівчина вибирається із застряглого в снігу експреса, щоб посидіти в тиші маленької закусочної, де випікають вафлі. Вона й не здогадується, що її вчинок став першою ланкою в ланцюзі подій, що змінять долі багатьох людей.

  Дж. Сендфорд «Зимовий вбивця». Маленьке містечко на півночі Вісконсіна скуто  смертельним страхом: вперше за багато років тут відбулося жахливе вбивство. Хтось застрелив главу сім'ї, його дружину і доньку-підлітка, а після цього спалив будинок. Місцевий шериф звертається по допомогу до детектива, який живе в  будиночку на березі озера. Вивчаючи місце злочину, той починає підозрювати, що вбивця скоїв підпал, щоб знищити якісь докази, здатні вивести на нього. А значить, це хтось із місцевих жителів ...

  А. Старобинець «Різке похолодання. Зимова книга». У цій збірці повістей і оповідань звичайне життя абсолютно звичайних людей несподівано повертається до читача своїм містичним лякаючим виворотом. Паралельні світи, страшні таємниці, домовики - все переплетено і залишає відчуття якоїсь недомовленості.

  Ш. Джонс «Залишаємося зимувати». Поетична і сумна казка для дорослих, що встигла стати культовою. Ця невелика книга розповідає про вигаданий  світ, де панує вічна зима і сутінок. Читаючи цей твір, може здатися, що холоди дійсно не пройдуть ніколи. Але не впадайте у відчай - зима обов’язково закінчиться!

  К. Едвардс «Дочка зберігача таємниці». Одного разу у зимову ніч, коли заметіль паралізувала життя у всьому місті, доктору Девіду Генрі довелося самому приймати пологи у своєї дружини. Ця ніч стане фатальною і для молодого батька, і для його дружини Нори, і для народжених немовлят. Тінь вражаючої, незбагненної таємниці накриє всіх учасників драми, їхні дороги надовго розійдуться, щоб через роки знову перетнутися. Читаючи цей роман, ви будете зачаровано стежити за долею героїв. У цьому  сумному, і в той час оптимістичному, романі є все: любов, страждання, милосердя, спокутування.

  Г. Мюссе «Спаси мене». У засніженому Нью-Йорку зустрічаються двоє: він і вона. Вони були разом всього кілька днів, але за ці дні прожили ціле життя і зрозуміли, що створені один для одного. Але їй пора повертатися додому, до Парижу. Літак, на який у неї куплений квиток, розбивається. Він роздавлений горем й упевнений, що це кінець. Але насправді, це тільки початок - початок захоплюючої історії, де буде все: і романтика, і містика, і детектив.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий