четверг, января 14, 2016

«Райдужна» книгарня

  Хто не любить стояти у книжковому магазині, погортати нові видання, подивитися, що незвичайне вийшло у світ, що можна корисного знайти для роботи, який подарунок зробити близькій людині? Мабуть, не можна сказати, що всі люблять годинами стояти біля книжкових полиць у пошуках цікавих заголовків. Однак, якби всі магазини з книгами були такими, як нова книгарня «Saraiva» у Ріо-де-Жанейро (Бразилія), подібних любителів додалося б.
  Цей магазин насправді можна назвати «райдужним» - книги розташовуються на полицях за кольором обкладинки, а вздовж полиць розміщується «райдужна» рампа, що є одночасно і помостом, і місцем для сидіння. Очей від цієї краси відірвати неможливо!  Чим ще дивує ця книгарня? На майже 2 тис. квадратних метрах розміщені книги на будь-який смак за тематикою або жанром. І все це влаштовано таким чином, щоб покупець міг не тільки легко зорієнтуватися в такому величезному просторі, а й мав можливість з комфортом ознайомитися з тим чи іншим виданням. Цьому сприяє і дуже зручні меблі і яскравий дизайн - все для того, щоб насолоджуватися читанням у красивій обстановці.
  У магазині є окрема зона для дітей. Але це не ігровий зал, а повноцінний книжковий, де діти можуть погортати цікаву книгу, розташувавшись на великих подушках, розкиданих по підлозі. Асиметричні полиці з підсвічуванням, розташовані по всьому периметру приміщення, в яких також знаходяться книги, схожі на освітлені вікна будинків, коли заходить сонце. У центрі залу вмонтований телевізор, по якому в режимі нон-стоп транслюються мультфільми.

Як вам така  книгарня? Вразила?


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий