вторник, января 05, 2016

Нові сімейні романи для довгих зимових вечорів

   Взимку не дуже хочеться читати мотиваційні книги про те, як завоювати світ. Краще читання для довгого снігового сезону, як нам здається,  -  сімейні романи чи саги з безліччю героїв, захоплюючим сюжетом і нескінченною низкою подій.
   Книги в жанрі «сімейна сага» хороші тим, що якого б віку читач за них не взявся, найчастіше він знайде там хоча б одного героя, який буде співзвучний з ним самим: адже всі ми чиїсь сини, дочки, брати, сестри, матері, батьки ... Завжди цікаво зазирнути до чужого сімейного життя і завдяки цьому зрозуміти щось про свое власне.
   Пропонуємо вам нові сімейні романи, серед яких вам обов'язково зустрінеться книга до душі. Приємного вам неспішного зимового читання!


   Л. Улицька «Сходи Якова». Був час, коли люди писали один одному великі паперові листи. Потім ці романи в листах, перев'язані тасьмою, зберігалися в запорошених  коробках на антресолях. До тих пір, поки їх не знаходили онуки і правнуки. Так було і з відомою письменницею - автором цієї книги, яка відшукала у домашньому архіві листи дідуся Якова до бабусі Марії. Це листування довжиною в життя, листи зі студентства, армії, численних посилань. Ця книга - документальний сімейний роман, доповнений художнім вимислом.
   Книга розповідає про мистецтво жити гідно в найважчих обставинах.

   М. Томас «Ми над собою не владні». На перший погляд, це історія середньостатистичної американської сім'ї. А насправді це величезне дослідження людських душ. Ейлін виросла в бідній родині, мріяла вибитися з убогості і ніколи не бути схожою на батьків. Вона знайшла чоловіка Еда, з яким їй було спокійно і добре. Вони жили  гарно: економили, збирали на будинок, зрідка вибиралися в ресторани і скликали гостей. Народили одну дитину і думали, що ось-ось і почнеться справжнє життя. Тільки треба ще трохи попрацювати, заробити і потерпіти. Хвороба Еда поставила крапку в цих мріях. Виявилося, що все найкраще - позаду, а дуже багато чого не зроблено.
   Кожен, хто прочитає книгу, задумається: може, не варто все життя готуватися до майбутнього, а краще жити сьогоденням?

   Д. Рубіна «Російська канарейка». Це історія великої родини довжиною в ціле століття. Все, як ми любимо: розставання, зустрічі, інтриги, творчість, незвичайні професії, люди, що опиняються знайомими через теорію восьми рукостискань ...
  Трилогія дуже сподобається шанувальникам творчості популярної письменниці.

  А. Тріжіані «Дружина башмачника». Цей роман порівнюють з книгою «Віднесені вітром» Маргарет Мітчелл. І це не випадково - це і чудово виписана історія кохання, і старовинна казка. А ще історія двох різних сімей, бачення чужих країн та історичних події очима обивателя.
   Справжня насолода для любителів неквапливої ​​прози.

   Н. Абгарян «Люди, які завжди зі мною». Ця книга розтопить будь-який зимовий лід і розморозить навіть найхолодніше серце. Вона нагадує про найважливіше в житті: про те, що сім'я завжди на першому місці, що душевна теплота - не порожній звук, а також про те, як це боляче і погано - втратити місце, де ти виріс.
   Ми сильні, поки з нами батьки і близькі.

   В. Хіслоп «Нитка». Усі, хто коли-небудь відпочивав у Греції, вражався дивовижною сімейністю  цього народу. Ці люди не вміють жити поодинці, радості та біди вони зустрічають разом, великими гучними спільнотами. Ось цю-то традицію й описала в романі письменниця - Греція, сім'я, яскраві пристрасті, глибокі почуття, непростий історичний контекст ...
   Прочитати цю книгу - все одно, що в розпал зими опинитися на березі галасливого океану.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий