среда, января 06, 2016

Різдвяні історії: добрі зимові книги

   Легкий морозець за вікном, передсвяткова суєта... Увесь світ готується до зустрічі світлого, теплого і сімейного свята - Різдва. Саме в Різдво хочеться знову стати дитиною, вірити в казки, здійснювати мрії. А що найкраще переносить нас до чарівного світу? Звичайно ж, книги!
 Вітаємо вас з цим чудовим святом і пропонуємо книги, що розкажуть справжнісінькі різдвяні історії та допоможуть як дорослим, так і дітям відчути атмосферу свята. Запросимо казку до будинку?


  Д. Глаттауер «Різдвяний пес». Макс терпіти не може Різдво, а тому вирішив врятуватися від свята втечею, полетівши на Мальдівські острови. Але виконати геніальний план заважає його собака Курт, яку ні з ким залишити. Катрін, з якою Макс познайомився через Інтернет, у Святвечір виповнюється тридцять. Її батьки ніяк не можуть змиритися з тим, що дочка досі не знайшла обранця. І тут на горизонті з'являється Курт зі своїм дивним господарем ...

  К. Тейлор «Додому на Різдво». Головній героїні цієї зворушливої ​​історії   24 роки,  але вона  все одно продовжує вірити в чудеса. Її життя прекрасне, але є одна проблема: ніхто і ніколи не зізнавався їй у коханні! Наближаються свята, і вона робить все, щоб заповітні слова прозвучали. Коли здається, що удача вже на її боці, все змінюється: під загрозою опиняється не тільки її особисте життя, але й кар'єра. Чи зможе дівчина подолати перешкоди і отримати на Різдво те, про що так давно мріяла?

  С. Моем «Різдвяні канікули». П'ять різдвяних днів, проведених у Парижі, раз і назавжди змінили життя успішної молодої людини із забезпеченої англійської родини. Він познайомився з російською дівчиною Лідією, яка здатна плакати, слухаючи музику або милуючись красивою картиною. Це історія пристрасної та трагічної  любові, загадкового злочину, катастрофи ілюзій і нескінченної людської самотності…

  Л. Локінгтон «Різдвяний пиріг». Поппі - продавщиця в магазині антикварних дрібничок - гарна, розумна, але не дуже щаслива. Напередодні Різдва вона відчуває себе особливо самотньою, оскільки свято їй доведеться провести в компанії нестерпної мавпи, яку вона взялася опікати. Але все міняється, коли дівчина отримує запрошення до старовинного замку. Кілька годин в поїзді  -  і Поппі з нудного Лондона потрапляє до чарівної країни, де з нею відбувається одна дивна подія за іншою.

  Дж. Боуен  «Подарунок від кота Боба». До зустрічі з Бобом бездомний вуличний музикант Джеймс не любив Різдва, але рудий кіт все змінив. Він у буквальному сенсі подарував своєму господареві нове життя, створивши справжнє різдвяне диво. Незважаючи на те, що можуть відключити електрику, і кишені можуть виявитися порожні, вірні друзі Джеймс і кіт Боб разом зустрінуть Різдво!

  Ф. Спір «Гімн Різдва». Керол не чекає нічого хорошого від різдвяних свят. Вона взагалі не любить це свято: якраз напередодні Різдва, не витримавши ганьби, застрелився її батько - невдачливий  бізнесмен. Ця подія круто змінила життя дівчини - щоб прогодувати себе, вона стає компаньйонкою безглуздої і скупої леді Августи. Але всі ці зміни не йдуть ні в яке порівняння з тими захоплюючими і надзвичайними пригодами, що чекають на неї в майбутньому ...


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий