пятница, мая 10, 2013

Проект для любителів читання
Американський промисловий дизайнер Ерік Олофсон більше 27 років займався проектуванням меблів. Одного разу його діти сказали своєму батькові, що дизайн сидінь, створений ним для місцевої бібліотеки невеликого містечка у Каліфорнії, - сумовитий і несучасний, і дочка запропонувала зробити сидіння у вигляді книг. Так з'явився проект під назвою «Велика затишна книга».


Проект є цілою системою сидінь, а також куточків для затишного і комфортного читання книг, що оформлені у бібліотечному стилі і напевно сподобаються і дорослим, і дітям. Так, бібліотечні конструкції складаються з лавок, що нагадують корінці різних книг, стільців-пуфів у вигляді тих же книг, але розкритих,  м'яких крісел і подушок,  що також нагадують книжкові томики, тільки великі і м'які.

«Велика затишна книга», втім, це не тільки пуфи і лавки. Це і оформлення тематичних куточків у дитячих установах або квартирах. Так, можна обладнати спеціальну читальню, оформивши її матрацами-книгами, щоб дітлахам було, де розміститися, якщо за програмою заплановано читання захоплюючого твору. Формат заходу дозволяє слухати читця в неформальній обстановці: не тільки сидячи за партою, але і лежачи, напівлежачи або ж комфортно влаштувавшись на величезному розкритому «підручнику». Справжній рай для любителів читання!


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий