пятница, мая 17, 2013

Чуттєва насолода для справжніх книголюбів


Багато книголюбів люблять уткнутися носом у щойно куплену в магазині книгу, що її до них ніхто не читав. Цей непереборний потяг до особливого запаху новеньких сторінок поділяють любителі читання у всьому світі. А дизайнер Герхард Штайдл разом з прославленим модельєром Карлом Лагерфельдом придумали ... парфуми з ароматом книжки. Так на світ з'явився витончений флакончик, що отримав назву «Паперова пристрасть». Аромат розробив відомий парфумер Геза Шон, і вперше духи були представлені громадськості на виставці в Мілані влітку 2012 р.
Така подача флакончика з духами заслуговує уваги і захоплення. Упаковка являє собою  справжню книгу, на сторінках якої опубліковані тексти, що складені модельєром Карлом Лагерфельдом, письменником, скульптором і художником Гюнтером Грассом і парфумером Гезою Шоном.
     
     Як повідомляють автори ідеї, випуск такої парфумерії - данина чуттєвому задоволенню, доступному всякій людині, яка бере в руки нові  видання. Цей запах покликаний нагадати про той особливий стан, в який занурюється читач хорошої книги - стан зосередженої розслабленості, подібної медитації. Такий парфум буде свідчити про те, що його володар надає великого значення своєму інтелектуальному розвитку
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий