пятница, мая 24, 2013

Книжковий барЗалучати до читання  тепер будуть й  пасажирів поїздів. Нещодавно цікаве та неординарне нововведення було створено для електропоїзда, що прямує за маршрутом Москва - Калуга. Центральна приміська пасажирська компанія відкрила новий вид сервісу - книжковий бар.

 
Один з вагонів поїзду переобладнаний під невелику бібліотеку. На барних стійках  розкладені 50 найменувань найрізноманітнішої літератури, що її можна взяти, щоб скрашити дорогу захоплюючим читанням. У книжковому барі представлені Корній Чуковський, Олександр Волков, Ганс Християн Андерсен і ще десяток іменитих письменників.  Бібліотеку підібрали на різні смаки: тут і класика Срібного століття, і белетристика, детективи, фантастика, дитяча література. Професійно підготовлений черговий по вагону допомогає підібрати книгу. Нова послуга виявилася вельми затребуваною пасажирами, яким не доведеться тепер нудьгувати в очікуванні своєї станції.

Також у книжковому барі присутній куточок «буккроссингу», в якому можна залишити прочитану книгу для наступних відвідувачів книжкового бару. Книги, що представлені у цьому куточку, відзначені спеціальною емблемою і серійним номером, який можна зареєструвати на сайті прихильників цього світового руху. Багато пасажирів експреса «Москва – Калуга» стали залишати тут  свої  книги.
Новий проект планується запровадити в усіх міжобласних експресах.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий