понедельник, мая 13, 2013

Чому люди не читають книг?Будь-яка статистика може підтвердити, що інтерес до літератури помітно падає. Висновок напрошується сам собою. Значення книги в житті людини явно змінюється. Змінюються автори, змінюються способи отримання інформації, її носії і доступність.


Щоб повернути колишню популярність книг серед читачів, у світі оголошують конкурси буктрейлерів. Буктрейлер - це ролик-мініатюра, тизер, що створюється самим читачем і включає в себе найяскравіші моменти книги. Така своєрідна форма реклами давно користується популярністю у всьому світі. Мета таких заходів - показати молодим людям у близькій їм високотехнологічній формі кліпу, що є ще цілий світ книгочитання, і що він може бути не менш захоплюючим, ніж обмін фотографіями в Одноклассниках чи спілкування з друзями в Facebook.
Дивна склалася ситуація. Виходить, щоб люди стали більше читати, потрібно зробити з книжки модний арт-об'єкт або розрекламувати її в стилі голлівудського блокбастера. В іншому випадку шелест книжкових сторінок і запах типографської фарби залишиться тільки в спогадах сучасного покоління.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий