вторник, февраля 11, 2014

Найочікуваніші екранізації 2014 року


      Пропонуємо вам книги, що лягли до основи нових художніх фільмів, які побачать глядачі у 2014 р.  Сподіваємося, що цей рік буде багатим на літературні кіношедеври.      А. і С. Голон «Анжеліка». Фільм є екранізацією епопеї, дія якої розвивається у Франції XVII століття. Юну і прекрасну Анжеліку видають заміж за багатого графа, який має репутацію «чаклуна». Спочатку героїня щиро ненавидить чоловіка, потім закохається у нього. Однак з приїздом короля Людовика XIV графа засилають до Бастилії, а Анжеліка буде боротися за свою любов.
      У СРСР романи про Анжеліку користувалися надзвичайною популярністю. Найвідомішою екранізацією   є фільм Бернара Бордери 1964 р. з Мішель Мерсьє у головній ролі. У новому фільмі роль Анжеліки виконала французька актриса Нора Арнезедер.

М. Зусак «Книжковий злодій». Це складна і важка історія про Німеччину напередодні Другої світової війни і  9-річну Лізель, яка, приїхавши до своїх прийомних батьків, тільки вчиться читати. З часом читання стає для неї природною потребою. Однак родина живе небагато, тому для головної героїні  єдиний спосіб отримати нову книгу - вкрасти її. Книги допомагають Лізель зрозуміти те, що відбувається навколо, - голод, гоніння на євреїв, приниження, протистояння фашистів і антифашистів. На щастя, вміння красти книги - не єдиний її талант.

      Роман австралійського письменника, що підкорив мільйони читачів по всьому світу, написаний у 2006 р.М. В. Гоголь «Вій». Від класичного твору Гоголя залишилася тільки  назва. Це історія про картографа Джонатана Гріна, який їде на Схід з Європи через Трансільванію і, заблукавши, опиняється в глухому українському селі. Що ж приховують місцеві жителі, чим вони так налякані? Вчений вирішує залишитися і розгадати таємницю, пов'язану з ім'ям незвичайної  міфічної істоти - Вія.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий