суббота, февраля 22, 2014

Книги про справжніх чоловіків

       23 лютого - День захисника вітчизни. Але хто він, справжній захисник, якого приємно привітати зі святом мужності? Ми вважаємо, що справжній чоловік повинен володіти великим набором гідності: бути мужнім, безстрашним, сильним, впевненим у собі, нічого не боятися і готовим віддати своє життя за Батьківщину і своїх близьких.
    Саме про цих чоловіків розповідається у книгах, що їх ми пропонуємо вам згадати.


    М.В. Гоголь «Тарас Бульба» - класика російської літератури. Повість розповідає про те, що важливо в усі часи, - любов,  честь, захист своєї рідної землі ... Тарас Бульба - приклад того, яким повинен бути справжній козак: сміливим, патріотичним, готовим заради Батьківщини йти на будь-які муки і навіть прийняти смерть.

      М.О. Островський «Як гартувалася сталь» - один із знаменитих романів радянського часу. В образі Павла Корчагіна автор показав прекрасні людські якості радянської молоді, виховані в революційній боротьбі:  любов до Батьківщини, мужність і моральну чистоту. Цілісність, стійкість, мужність головного героя стали прикладом для наслідування і причиною захоплення багатьох поколінь читачів XX століття.

       Б.Л. Васильєв «У списках не значився». Документальна основа і передані з вуст в уста оповідання про героя - захисника Брестської фортеці, стали справжнім пам'ятником подвигу російських солдат. Історія головного героя - молодого лейтенанта Миколи Плужникова – це історія мужньої і героїчної людини, яка заради захисту своєї Батьківщини і своєї любові билася так, що вороги віддавали ій честь.

      Б.Н. Польовий «Повість про справжню людину» - мабуть,  «найсильніша» книга про  мужність і силу духу. Повість розповідає про радянського льотчика Олексія Мересьєва, який під час Великої Вітчизняної війни був збитий в бою. Втративши обидві ноги, він силою волі зміг повернутися до рядів  діючих льотчиків. Герой книги - справжня  людина, яка зуміла подолати величезні життєві труднощі і вийти з усіх нещасть переможцем.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий