суббота, февраля 01, 2014

«Даєш бібліотеку!»

     У листопаді минулого року студенти Улан-Батора організували на центральній площі монгольської столиці флешмоб «Тихий крик». Таким чином молодь Монголії зажадала від уряду побудувати нову бібліотеку. Організатором мирної демонстрації виступив студентський клуб «Дружимо з книгою», що діє в соцмережах.

    У ході акції  близько 200 молодих людей просиділи на землі  з книгами в руках протягом 30 хвилин. Причиною «тихої демонстрації» студентів став той факт, що в столиці книголюбам та учням було нікуди звернутися за необхідною літературою - Національна бібліотека тимчасово закрита на ремонт, а будівля міської бібліотеки визнана аварійною.
     «Нам ніде читати!», «Нам потрібні бібліотеки, а не бари!», «Змогли знайти землю для скляних висоток - знайдіть для бібліотеки!», - було написано на невеликих транспарантах, що принесли з собою учасники флешмобу.
     Як повідомили організатори, в акції виявили бажання взяти участь близько 1000 студентів, але в обумовлений час зібралися близько 200 осіб. Однак мета звернути увагу громадськості та преси на дану проблему була досягнута, і з'явилася надія на те, що влада зробить відповідні дії.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий