среда, февраля 12, 2014

«Серцеві» книги

      Наближається найромантичніший день  у році - День святого Валентина або День усіх закоханих. У цей день прийнято дарувати своїй половинці сердечко-валентинку з ніжними зізнаннями.
   Якщо в душі ваших любимих живе любов до читання, ми пропонуємо подарувати їм книгу. Представляємо найромантичніші літературні «сердечки» - твори, в назві яких згадується слово «серце».


     Д. Лондон «Серця трьох». Цей роман - перлина творчої спадщини знаменитого американського письменника - підкорює своїм інтригуючим сюжетом і незвичайним динамізмом дії. Дивна історія кохання  до однієї дівчини двох братів - далеких нащадків великого піратського капітана,  які відправилися на пошуки скарбів свого легендарного предка.


   Д. Стіл «Голос серця». Відомий роман популярної письменниці передає найменші відтінки почуттів чоловічої та жіночої душі. Як народжується любов і куди йде? Чи правда, що над істинною любов'ю не владні ні час, ні відстань? Над цими питаннями замислюються герої книги, для яких випадкова зустріч несподівано переростає в глибоке і всепоглинаюче почуття. Чи зуміють закохані вирішити свої проблеми і знайти своє щастя?


     С. Цвейг «Нетерпіння серця». Єдиний роман австрійського письменника, уславленого майстра психологічних новел і романізованих біографій. Історія нещасливого кохання, історія обманутої довіри - основний зміст цього психологічного роману.

   С. Кінг «Серця в Атлантиді». Збірник побічно взаємопов'язаних, нетипових для творчості популярного автора - «короля жахів» - повістей про перше кохання, проблеми дорослішання і пошуку свого місця в житті.

   М. Булгаков «Собаче серце». Один з найулюбленіших читачами творів відомого російського письменника, основу якого становить історія про незвичайний експеримент геніального доктора.

    К. Неволіна «Мармурове серце».  Історія про незвичайну любов. Рим заворожив Катю. Не дивно, що саме там дівчина побачила Його. І з першого погляду закохалася ... в старовинну статую, що прикрашає один з мостів. Прекрасний мармуровий юнак здавався живим, і все, про що мріяла     Катя, - це зустріти його наяву. Одного разу її мрія здійснилася...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий