вторник, июня 13, 2017

Дизайнерський книжковий магазин у Китаї

У китайському місті Ханчжоу відкрилася дизайнерська книгарня «Zhongshuge»,що її вже назвали «найкрасивішою у світі». Проект представила шанхайська дизайн-студія «XL-Muse».

Магазин розташований в одному з торгових центрів Ханчжоу біля річки Цяньтан і займає територію в 1000 м2. Проте автори проекту розробили магазин таким чином, щоб здавалося, що він займає значно більше простору. Для цього вони розмістили в ньому кілька колон, а на стелі повісили дзеркала, що візуально роблять приміщення вищим.


Крім того, в магазині представлений унікальний дитячий майданчик. На відміну від інших частин магазину, де домінують чорний і білий кольори, у дитячому відділі все розфарбоване в яскраві кольори, а полиці складені у вигляді американських гірок, конячок і кораблів.
За словами авторів, вони хочуть показати, що світ книг – це особливий всесвіт, де кожен почуватиметься вільно й невимушено. Крім того, створення подібного магазину – найкраще підтвердження того, що книги ніколи не перестануть користуватися популярністю.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий