четверг, июня 15, 2017

Захоплюючі книги для відпочинку

Ось і настало довгоочікуване літо. На календарі – червень, а це значить, що попереду – канікули, відпустка, море, пляж і багато вільного часу на читання. Збираючи валізу на відпочинок, перевіряючи аптечку, квитки, паспорти, не забудьте взяти з собою кілька книжок. Вони допоможуть провести час очікування в дорозі, з ними можна відмінно провести теплий вечір або ніжитися в променях сонця.

Л. Парфентєва «100 способів змінити життя. Частина перша». Це збірник надихаючих історій про те, як змінити життя на краще, від людини, яка зуміла розгорнути своє власне життя на 180 градусів. Ця книга народилася із щотижневої рубрики. Тільки з’явившись, ця рубрика викликала багато відгуків. Люди стали писати про те, як різні історії допомагають їм рухатися вперед. Це книга для всіх, хто хоче поліпшити своє життя і стати щасливим.
Т. Н. Хан «Тиша. Спокій в світі, повному шуму». Після напружених трудових днів просто необхідно розслабитися, зняти з себе тягар проблем, втоми і стресу. Ця книга допоможе розслабитися, почути в повсякденному гулі тишу і спокій. Завдяки дихальним і медитативним технікам, ви зможете відчути гармонію, насолодитися внутрішнім спокоєм. Так ваша відпустка стане першим кроком до розуміння усвідомленості життя.
Е. Луна «Між треба і хочу. Знайди свій шлях і слідуй йому». Це незвичайна книга – такий своєрідний покажчик на життєвому перехресті між «Треба» і «Хочу». Книга допоможе всім, хто хоче щось змінити в житті, вибрати інший напрямок, зробити перші, найважливіші кроки на шляху до кращого життя. Ваші кілька вільних тижнів – ідеальний час, щоб подумати, чим вам дійсно хочеться займатися в житті.
П. Ерісман «Всесвіт Alibaba.com. Як китайська інтернет-компанія завоювала світ». Цікава розповідь про компанію-легенду. Маленький бізнес, що зародився в тісній квартирі викладача англійської мови, менше ніж за десять років виріс в гіганта, що змістив акценти світового бізнесу із Заходу на Схід. Показники продажів компанії «Alibaba» перевищують показники всіх інших разом узятих. Це захоплююча історія про те, як прості люди створюють неймовірні проекти та здатні змінити світовий порядок.
Б. Шер «Краще пізно ніж ніколи. Як почати нове життя в будь-якому віці». Це унікальна книга, що допомагає людям знайти себе заново в одному з найскладніших періодів життя. Діти великі, на роботі все більш-менш стабільно, але на душі морок і відчуття незадоволеності. Наче ми жили не своїм життям, а тим що його нам навязало суспільство. «Пора почати жити своїми мріями і бажаннями!», – каже автор книги і дає не тільки мотивацію, а й покроковий план дій, техніки самопізнання, вправи і стратегії.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий