четверг, июня 15, 2017

Яскравий світ дитячої книжки в Пекіні

Усім відомо, що дитинство – це особливий період, і все, що дитина бачить, відчуває, переживає, сприймає, залишається з нею на все життя. І дорослим під силу перетворити навколишній світ на справжню казку, потрібно лише ненадовго увімкнути свою внутрішню дитину.

Усе це з успіхом втілили творці неймовірної книжкової крамниці у Пекіні (Китай) під назвою «Дитяча Республіка».


Пекінська крамниця дитячих книжок «Дитяча республіка» – це насправді казкове місце. Її дизайн виконано з використанням яскравих кольорів і величезної кількості світла, що надає відчуття повітряності, простору. Концепція використання усіх кольорів веселки, від якої відштовхувалися дизайнери, одразу створює атмосферу радості.


Проте це не єдина знахідка архітекторів. Вражає вільна гра з формами і на перший погляд повна відсутність традиційного «системного» розташування полиць та стелажів, характерного для інтер’єра книжкової крамниці. Насправді, все до найменших дрібниць – ретельно продумана гра світла, кольору і форми, і при цьому створюється відчуття відсутності звичних обмежень і рамок.


Тут можна не лише обрати книжку – тут можна грати, досліджувати, розглядати знахідки у спеціально створених затишних куточках і навіть лазити просто по книжкових полицях! Тут навіть є спеціальні круглі секції-«нірки», гарно освітлені і оббиті яскравою тканиною, де дитина може провести час наодинці з книжкою.«Дитяча Республіка» схожа на казковий світ, що приховує безліч секретів та спонукає маленьких дослідників до нових відкриттів. З самого дитинства ці відкриття та дива будуть міцно асоціюватися у маленьких відвідувачів цієї крамниці саме з книжкою.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий