вторник, июня 13, 2017

Книги про справжню дружбу

«Всі почесті цього світу не варті й одного справжнього друга»  так писав про одне з найглибших і найчистіших почуттів французький філософ Вольтер. Так, справжня дружба – велика цінність, що її дуже складно зберегти протягом всього життя. Але лише щира посмішка, безкорислива допомога та повна довіра допоможуть вам не втратити істинного друга. Пропонуємо вам книги про справжню щиру дружбу  історії, які не залишать байдужим жодного читача.

Е. М. Ремарк «Три товариші». Це правдива історія про чоловічу дружбу, любов і порядність, насичена переживаннями, бажанням жити, боротися та любити. Дії роману відбуваються між Першою та Другою світовими війнами. Три шкільних, а згодом і фронтових товариші – Роберт Локамп, Отто Кестер і Ґотфрід Ленц –працюють в майстерні з ремонту автомобілів. Вони пройшли через жахіття війни та не можуть утекти від примар минулого. Книга по праву належить до «золотого» фонду світової літератури ХХ століття.
О. Дюма «Три мушкетери». Юний гасконець д’Артаньян покидає свій дім, щоб стати мушкетером короля Франції. В столиці він знаходить вірних друзів Атоса, Портоса та Араміса, з якими разом поринає у вир придворних інтриг і любовних пригод.
А.де Сент Екзюпері «Маленький принц». Це оповідання про дружбу, любов і красу, що здатні розтопити стіну байдужості та лід самотності. Ця книга вчить нас бачити серцем, адже «найголовніше не побачиш очима». Чарівна історія про маленького хлопчика з чужої планети наштовхує на роздуми про старі істини та загальнолюдські цінності.
Серія книг про Гаррі Поттера Дж. Роулінг. Епопея описує життя та пригоди юного чаклуна Гаррі Поттера, який в 11-річному віці дізнається про свій талант. Він одразу залишає дім ненависної тітки та відправляється до Школи Чарів і Чаклунства Гоґвартс, де поринає у світ дивовижних заклинань, несподіваних істот і чарівних паличок. Але найголовніше, що отримує Гаррі, – це вірних друзів, з якими він розгадає таємницю філософського каменя, б’ється із зачарованим змієм і рятує світ від Темного Лорда.
Дж. Толкін «Володар перснів». До тихого селища, де живуть маленькі хобіти, до старого друга Більбо завітав чаклун Гендальф і просить повернути його перстень, який Більбо знайшов багато років тому. Кільце належало Чорному Володару Саурону, який прагне повернути перстень собі та отримати владу над усім Середземномор’ям. Єдиний спосіб врятувати світ – знищити кільце. Більбо віддає перстень свому племіннику Фродо, який зі своїми друзями пройде неабиякі випробування, але виконає священу місію, покладену на нього долею.
            Читайте та бережіть свою дружбу!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий