вторник, октября 16, 2018

Запрошуємо у світ коміксів


Давним-давно комікс став самостійним напрямком у книговиданні. Для багатьох людей графічні історії – щось на зразок мультфільмів або серіалів, продовження яких чекаєш з нетерпінням, але вже не перед екраном, а в книжковому магазині. Пропонуємо вашій увазі комікси, на які варто звернути увагу.

Н. Ґейман «The Sandman. Пісочний чоловік. Том 1». «Сендмен» є найбільш прославленою і нагородженою безліччю премій серією коміксів з дуже вагомої причини – це розумний і глибокий епос, елегантно виписаний автором і проілюстрований поперемінно найпопулярнішими художниками у сфері коміксів. Це багата суміш сучасного міфу і темного фентезі, в якій література про сучасність, історична драма і легенди сплетені в єдине ціле. Сага про Сендмена включає в себе ряд історій, унікальних для графічної літератури, тому ви її ніколи не забудете.
Дж. Джонс «Ліга справедливості. Книга 1. Початок». Настає ера супергероїв, час, коли надлюди будуть існувати поряд зі звичайним людством. Але приходить момент, коли без людей з надздібностями вже не обійтися. Земля стикається з дуже серйозною загрозою, запобігти яку можуть тільки Бетмен, Супермен, Зелений Ліхтар, Флеш, Кіборг, Аквамен, Чудо-жінка…Так, вони поки не настільки володіють самими собою, не досвідчені і самовпевнені. Та всі вони одночасно – могутня сила, здатна дати по зубах найсильнішим злочинцям. Ліга справедливості на сторожі всього людства! Цей комікс,  на відміну від більшості собі подібних, розбавляє морок боротьби за справедливість майстерним гумором, що зустрічаєш на кожній сторінці.
М. Сумерак «Тор. Світ очима супергероя». Особливістю серії є побудова книг у стилі енциклопедії, присвяченої конкретному персонажу. Завдяки цьому можна детально ознайомитися з усіма деталями життя супергероя – від одягу, що він носить, до кулінарних уподобань. Видання прекрасно проілюстроване і являє собою мікс коміксу й енциклопедичного видання з великою кількістю графічного матеріалу. Причому книгу можна читати як з першої до останньої сторінки, так і з будь-якого розділу, що вас зацікавив у даний момент. Книга сподобається як справжнім фанатам коміксів, так і всім читачам, які люблять пригоди супергероїв.

А. Тягур, Ф. Левченко «Укрмен». Знайомтеся, найкращі комікси про справжнього українського супергероя! «Укрмен» – максимально супергеройський комікс у всіх сенсах цього слова. У ньому є зразковий головний герой, суперлиходії, динамічні екшн-сцени, мутанти, драма… Це свого роду альтернативна історія, де вибух на Чорнобильській АЕС призвів до мутації ДНК живих істот, які зазнали радіоактивних викидів, і до утворення нових форм життя. Для боротьби з наслідками катастрофи був створений спецзагін «86» і побудовано в’язницю для мутантів, місцезнаходження якої засекречено.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий