понедельник, октября 15, 2018

Книжковий клуб при ООН


Міжнародна асоціація видавців та відділ зв’язків з громадськістю ООН оголосили про створення Книжкового клубу цілей сталого розвитку для юних читачів – «Sustainable Development Goals Book Club».

Про створення клубу стало відомо під час 73-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН. Офіційне оголошення було зроблене на заході, присвяченому ініціативам цілей сталого розвитку. На ньому були присутні: генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш, прем’єр-міністр Норвегії Ерна Солберг та президент Міжнародної асоціації видавців Мішель Колеман.
Концепція розвитку нового книжкового клубу призначена для підтримки усіх 17 цілей сталого розвитку. Запуск програми розрахований на 17 місяців. Щомісяця клуб створюватиме список книжок, які заохочуватимуть дітей та підлітків досягати цілей. Спочатку щомісяця виділятимуть шість книжок кожною із офіційних мов ООН: арабською, китайською, англійською, французькою, російською та іспанською.
«Уявіть, що діти в Азії читають про різноманітність та інклюзію у Китаї, а діти у Південній Америці насолоджуються іспаномовними книжками про важливість води у їхньому житті. Усі діти повинні мати можливість вчитися і формувати свій світ через призму Цілей сталого розвитку. Ми переконані, що цілі будуть досягнуті до 2030 року, і сподіваємось, що ми зможемо посприяти досягненню цієї мети», заявила Колеман.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий