суббота, октября 20, 2018

Читання під ковдрою


Книга – такий же невід’ємний атрибут осені, як і ковдра, парасолька, гарячий чай та пухнастий шарф. Пропонуємо вашій увазі книги, що найкраще читаються восени – вони зігрівають, коли на вулиці холодно, й ідеально підходять під ностальгійний жовтневий настрій.

Дж. Стейнбек «На схід від Едему». Величезна сімейна сага якраз підійде для дощових осінніх днів. Автор розповідав, що це найважливіша книга в його житті, і вона справді вдалася. Це історія трьох поколінь однієї сім’ї, стосунки батьків, дітей та братів. Книга, що дуже затягує і потім дуже довго не відпускає. Цього року її видали українською – чудовий привід, щоб прочитати або перечитати.
К.Р. Сафон «Лабіринт духів». Молода оперативниця Алісія Ґріс розслідує загадкове зникнення міністра Маурісіо Вальса. У пошуках відповідей вона вирушає до Барселони, де зустрічається з родиною Семпере та адвокатом Бріансом. Дівчина підозрює, що Бріанс причетний до викрадення, однак, прослідкувавши за ним, розуміє, що  він тільки вершина айсберга. Алісія дізнається ще про кількох людей – в’язнів моторошної тюрми Монтжуїк у часи Другої світової війни, коли Вальс працював там комендантом. Їм відомо, до яких жахіть причетний міністр…
К. Макґоніґал «Сила волі. Шлях до влади над собою». Ця книга допоможе вам вибиратися  з-під теплої ковдри і йти змінювати світ. Сила волі – саме те, чого так бракує у жовтні і аж до березня. Авторка з наукового боку показує, як влаштовано наше мислення, чому ми уникаємо змін і сповна не використовуємо власний потенціал. Але, окрім теорії, Макґоніґал подає безліч фактів і цікавих прикладів. Та найбільша перевага книжки – це вправи. Виявляється, завдяки ним мозок можна натренувати, як м’язи.
Р. Дж. Паласіо «Диво». Восени нам всім не вистачає трохи доброти. Головний герой роману – п’ятикласник на ім’я Огест Пуллмен, хворий на рідкісну хворобу. Риси обличчя хлопчика наче переплутані. Зазвичай це викликає в людей жах…Аж ось дитина потрапляє до звичайної школи, де на неї чекають нові труднощі, знайомства та ще багато чого. Читачі дізнаються, що почуття гумору й дружба можуть створити справжнє диво.
Б. Боскер «Схиблені на вині. Мандрівка у вишуканий світ сомельє». Вино – цілком осінній напій, особливо якщо споживати його у вигляді глінтвейну. У  цій книжці журналістка Б’янка Боскер розповідає все про вино: як його вибирати, чому одна пляшка коштує 100 гривень, а інша – 10 тисяч та ін.
С. Жадан «Антена». Осінь – найкращий час, щоб читати вірші. Ні, не так. Осінь – найкращий час, щоб читати вірші Жадана. Особливо ті, що про любов. Якщо ви раптом ще не придбали найсвіжішу збірку поезій Сергія – зараз найкращий час, щоб зробити це.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий