понедельник, октября 15, 2018

Нічний книжковий фестиваль у Франкфурті


З 10 по 14 жовтня 2018 р. у Франкфурті пройде Міжнародний фестиваль «BOOKFEST», події якого в основному відбуватимуться ввечері та вночі.

         Фестиваль не тільки надаватиме майданчик авторам для висловлення їхніх ідей вдень, а й подарує відвідувачам незабутні враження в унікальній атмосфері вночі. «Коли денна робота на виставці завершується, у багатьох місцях по всьому місту з’являються натовпи торговців та відвідувачів», – пояснив директор з маркетингу Франкфуртського ярмарку Маркус Ґоґолін.

Ідея створення місць для зустрічей учасників виставки, відвідувачів та місцевих мешканців увечері поза виставковими майданчиками була частково реалізована минулого року. Цьогорічний же «BOOKFEST» має стати фестивалем для всього міста.
«Замість класичних читань ми проведемо інтерактивні події, такі як поетичні слеми, бесіди, кулінарні події та перформанси, які торкатимуться великого кола тем і пройдуть у 20 барах та незвичайних місцях у Франкфурті», – розповів директор із розвитку бізнесу Франкфуртського ярмарку Френк Паулі. 

Ідея фестивалю полягає в тому, щоб охопити тих людей, які зазвичай не є частиною аудиторії книжкового ярмарку. У межах ярмарку пройде 4 тис. подій, заходи проведуть на 17 сценах. Очікують, що ярмарок відвідає 172 тис. читачів, 10 тис. журналістів та блогерів, 7 тис. 300 учасників. У ярмарку візьме участь 102 країни.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий