вторник, октября 09, 2018

Фестиваль «Book Space» у Дніпрі


28-30 вересня 2018 р. у Дніпрі відбувся перший Міжнародний книжковий фестиваль «Book Space», що пройшов у межах міської програми «Культурна столиця» у партнерстві з Дніпропетровською обласною державною адміністрацією. Серед учасників фестивалю – понад 60 видавництв та близько 80 запрошених авторів із України та з-за кордону.

Під час фестивалю відвідувачі мали змогу поспілкуватися із письменниками, журналістами та істориками, зокрема зі США, Німеччини, Франції, Польщі та Данії. Головна особливість фестивалю – не лише літературні, а й соціальні дискусії. Основною темою «Book Space-2018» обрали різні прояви трансформацій. 
«Практика показує: ті заходи, що проводяться у Дніпрі вперше, стають традиційними. Програма триденного фестивалю насичена – зустрічі з письменниками, презентації книжок, дитяча зона тощо. Сподіваюся, фестиваль збере багато поціновувачів книжкової справи», – сказав заступник міського голови Дніпра Олександр Шикуленко під час відкриття заходу. 

Фестиваль одночасно проходив на різних локаціях. Основні з них – поблизу обласної адміністрації. Це «Mediaprostir», павільйони книжкового ярмарку, дитяча зона біля інклюзивного парку.  Відбулися зустрічі з відомими авторами, наприклад, Іреною Карпою, Оксаною Забужко та іншими. У барі «Невагомість» відбулися літературні читання з письменниками Русланом Горовим, Галиною Крук, Остапом Сливанським, Світланою Поваляєвою. У приміщенні Дніпропетровської ОДА гостей чекали дискусії, круглі столи та презентації книжок. У межах фестивалю працювало десять тематичних програм. 
           Кожен вечір фесту завершувався у саду Музею українського живопису. У перший день був виступ гурту «DZ’OB» та поетичні читання. Наступного дня грав поетичні  гурти «Landschaft» та «Qarpa», закрив фестиваль джазовий проект Мар’яни Савки «В саду».
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий