среда, июля 11, 2012

Цікаві факти про читанняА чи  знаєте ви, що читання розвиває логіку? Спробуйте прочитати «Пригоди Шерлока Холмса» Артура Конан Дойля і ви переконаєтеся, що стали мислити швидше, а це гарна допомога у роботі.


     Ніхто не стане заперечувати той факт, що читання - це поштовх у духовному розвитку людини, воно впливає на моральні орієнтири читача.
     Книги читати корисно навіть дорослим. Не смійтеся. Адже ми все намагаємося вчити наше молодше покоління, але не варто забувати і про себе.
     Книги - це заспокійливий засіб. Нерви пустують? Візьміть свою улюблену книгу з полиці і почитайте пару годин. Це відмінно зможе захопити вас на деякий час та відверне від проблем.
    Примусьте ваш мозок попрацювати, вистачить йому байдикувати біля телевізора! Класичні твори змусять вас поміркувати, а ви станете цікавим співрозмовником і зможете блиснути у вашій компанії хорошим знанням літератури.
    Читання сприяє розвитку вашої комунікабельності. Начитана людина не може бути дурною, а тим більше вона завжди  знайде тему для підтримки бесіди.
   Читання робить вас молодшими. І не дивуйтеся - це давно доведено вченими.
  
Ми привели на користь читання стільки аргументів, що нам тільки  залишається побажати вам побільше хороших і цікавих книг!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

2 комментария:

  1. Анонимный17 июля 2012 г., 11:01

    Яким чином читання робить нас молодшими, дозвольте запитати. Молодим душею?

    ОтветитьУдалить
  2. "Читання робить вас молодшими. І не дивуйтеся - це давно доведено вченими."

    Якими вченими? Коли? Що за маразм

    ОтветитьУдалить