четверг, июля 19, 2012

Цегляна бібліотека


Коли кажуть, що знання - сила, навряд чи мають на увазі фізичну силу, спорт і м'язи. Хоча,  якщо вчитися по книгах з дивовижної бібліотеки талановитого художника та ілюстратора Деріла Фітцджеральда, це твердження можна буде сприймати  буквально. А справа в тому, що важкі томи класиків зарубіжної літератури, що стоять на його полицях, насправді - звичайні цеглини.

Цегла науки, що її пропонує «гризти» книжникам американський художник-гуморист, являє собою арт-проект під назвою «Literature Heavyweights», що в перекладі означає «Великовагова література». І дійсно, серед книг-цеглин не знайти жодного «худенького» томика, а тільки часто-густо солідні товсті томи, які викладачі зазвичай рекомендують для читання школярам старших класів, студентам і всім тим, хто прагне до самовдосконалення і саморозвитку. І деякі з них читаються так важко ...
Деріл Фітцджеральд декорує знайдені на вулиці цеглини, перетворюючи їх в  стародавні книги, що послужили б прикрасою колекції будь-якого бібліофіла. «Війна і мир» Толстого, «1984» Оруелла, «Аліса у країні чудес» Керролла, праці Зигмунда Фрейда і знаменитих філософів - список цегляних книг воістину вражаючий. Причому художник часто вибирає твори, що цікавлять саме його.
До речі, прикрасити свою квартиру подібною інсталяцією буде дуже корисно тим, хто любить жарти і розіграші, креатив і творчість, ну і, звичайно ж, книги.

Відмінна ідея, чи не так?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий