среда, июля 25, 2012

Кращі місця для читання книг


Одним з достоїнств книг є те, що їх можна читати практично скрізь. Ми пропонуємо вам зручні та комфортні місця для цього.  Не маємо сумнівів, що у кожного знайдеться своє улюблене місце для читання. Будемо  раді, якщо ви напишете про нього.
 
На підвіконні. Влітку у розкритого вікна, коли огортає аромат квітів і трав ... Або взимку на м'якому підвіконні, коли за вікном лютує хуртовина. Обидва варіанти хороші.
Влітку на дереві. Оригінальний варіант! Чому б не спробувати? Коли сонце проникає через густе листя, граючи промінчиками на сторінках книги...
Біля каміна. Це вже класика! З кішкою на колінах або собачкою, що грає поруч.

У кафе. Ця ідея нас гріє. Вранці в кафе, коли людей мало, можна годинами сидіти біля вікна, читати і пити каву.

У парку. Заспокоює і утихомирює. Близько до медитації ...
У ліжку. Провести вихідний з книгою, не вилазячи з ліжка - хороший варіант! Правда, небезпечно для зору.
У громадському транспорті. Це знають багато! У пробках набагато краще читати, ніж дратуватися і нервувати, плюс - економія часу.
На березі моря. Ми  не прихильники того, щоб на пляжі просто лежати, як морські тюлені на сонці, краще займатися чимось цікавим і корисним! Так чому б не почитати?
Біля басейну. На лежаку або в гамаку, ховаючись в тіні від жаркого сонця, з келихом охолоджуючого коктейлю і книгою ...
У книжковому магазині. Гріх не скористатися ситуацією! Гарні ті магазини, де це заохочується! Там стоять м'які диванчики, що схиляють саме до такого дозвілля. Найголовніше, не забудьте купити книгу після прочитання, а то магазин розориться!
У бібліотеці. Ну, вона для того й існує!
Під деревом. Це схоже на пікнік, поруч дзвенить струмок ... Єднання з природою і книгою одночасно!Ну що, ми надихнули вас на читання?
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий