среда, июля 04, 2012

Книжкова скульптура
Ні для кого не секрет, що люди в останні десятиліття читають все менше і менше книг. Їх їм замінює телебачення, Інтернет та інші спокуси. І стосується це не тільки України і Росії, але й Європи, Сполучених Штатів Америки і практично всіх інших країн світу. Але особливо стурбовані цією тенденцією саме в США. Тому тут і почалася соціальна кампанія «Читання через Америку», що ставить своєю метою знову привернути увагу американців до книг, особливо дітей та молодь.
Торкнулася ця кампанія і Нью-Йорка, що вважається інтелектуальним центром світу. Тут, на порозі Нью-Йоркської публічної бібліотеки, з'явилася величезна книжкова скульптура заввишки у вісім метрів. Причому, не з випадкових, а з книг Доктора Сьюзі - знаменитого дитячого автора, який зробив у ХХ столітті дуже багато для того, щоб залучити дітей до читання книг. Ось організатори цього заходу і сподіваються на те, що його досвід, його напрацювання будуть актуальні і в ХХІ столітті.
Книжкова скульптура являє собою величезне слово «Read», складене з 25 тис. книг Доктора Сьюзі. Особливо ефектно вона виглядає вночі зі спеціальною підсвіткою. Так що жителі Нью-Йорка бачать цей соціальний заклик «Читай» в будь-який час доби.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий