четверг, июля 19, 2012

Книга, що не може чекати


Скільки разів кожен з нас купував книгу, щоб відкрити її, прочитати кілька сторінок або розділів, поставити на полицю зі словами: «прочитаю потім» і забути про це назавжди. Але невелике аргентинське видавництво «Eterna Cadencia» створило технологію видання книг з назвою «Книга, що не може чекати», і це буквально примусить вас до прочитання купленого томика. Справа в тому, що це видання продається в герметичній упаковці. І в той момент, коли ви позбавляєтеся від неї і відкриваєте книгу,  автоматично запускається процес знищення тексту на її сторінках. А все тому, що букви на сторінках надруковані чорнилом, що руйнується під дією повітря і світла. Причому повний процес їхнього зникнення займає чотири місяці.
Ось за ці чотири місяці, за задумом творців «Книги, що не може чекати», ви і повинні прочитати цю книгу. Забаритеся - доведеться купувати ще одну, якщо, звичайно, ви, дійсно, хотіли її прочитати.
Така технологія створена для популяризації напівзабутих південноамериканських авторів, які писали  іспанською мовою. Її «зникаюча» природа є метафорою творів, що, будучи колись популярними, зараз практично забуті й зникли з пам'яті людей. А цей проект - один із способів повернути це культурне надбання громадськості.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий