среда, июля 18, 2012

Книжкова фантазіяДля багатьох читачів книги - це не просто скріплені паперові аркуші з надрукованим на них текстом. Це кращі друзі, головні порадники і помічники у житті, вікно в інший світ, повний нових місць, нових людей, нових емоцій. Саме це ставлення до книг й ілюструє інсталяція «Numabookface» від дизайнерської студії «Nam» і видавничого дому «Numabooks». Інсталяцію створено не з випадкових книг, а з томиків, випущених цим видавництвом. Інша назва цієї інсталяції - «Фантазія у житті».
Справа в тому, що видавництво «Numabooks» займається випуском  книг у стилі фантастики та фентезі. Це незвичайна, але дуже наочна ілюстрація того, що такого роду література розповідає не про такі вже й нереальні світи, не про таких вже й нереальних людей та інших істот. У героїв книг  такі ж самі проблеми та радощі, що й у реальних людей. 
Композицію зроблено з 3,5 тис. старих книг, що вкривалися пилом на полицях складів видавництва і чекали моменту, аби «побачити» людей. Вона проіснує до кінця липня 2012 р., після чого книги будуть розпродані усім бажаючим за мінімальними цінами. Адже головна мета існування книг полягає в тому, щоб їх читали люди, а не в тому, щоб вони роками лежали на складах або були частиною інших творів мистецтва.

Може й справді, іноді варто вдаватися до нових методів популяризації книги, коли старі неактуальні?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий