понедельник, июля 23, 2012

Детектив на літо


Кращий друг людини - книга. Краща книга людини, що нудиться в поїзді по дорозі на курорт або проводить свою законну відпустку на дачі, - зрозуміло, детектив. Ми пропонуємо розвіяти нудьгу і зануритися у світ інтриг і хвилюючих розслідувань разом з героями нових творів популярного жанру.
 «Наречена» Павла Астахова. Здається, детективи, де головний герой - самотній, не обтяжений особистим життям інтелектуал більш ніж середніх років, остаточно відійшли в минуле. У наш час всюди пристрасті і кров. Новий роман відомого адвоката не став винятком: його головний герой -  адвокат, змушений розслідувати справу, що безпосередньо зачіпає його особисте життя. Оскільки замішана у ньому  його власна наречена, та не просто замішана, а підозрюється в десятці кривавих убивств. Книга «проковтується» моментально, а фінал, що приємно, абсолютно непередбачуваний. Крім того, видавці стверджують, що у сюжет вписані реальні події із багатої адвокатської практики автора.


«Без єдиного свідка» Елізабет Джордж. Чергова книга із серії про інспектора сера Томаса Лінлі, спадкоємця аристократичного англійського роду, і його помічниці Барбари Хейверс. Роман написаний у дусі класичного  англійського детективу і, як усі книги Е. Джордж, має глибокий соціальний підтекст. Сюжет книги неймовірно заплутаний і цікавий, а власне детективна, любовна та соціальна лінії врівноважені так, що жодна з них не викликає роздратування. На їхньому фоні відбувається розслідування серії вбивств, жертвами яких стають підлітки.
«Клуб Дюма, або Тінь Рішельє» Артуро Перес-Реверте. Класика детективного жанру - фірмовий стиль автора - розрахована на любителя якісної прози, а сюжетні колізії такі, що занудьгувати не вийде, незважаючи на те, що дія безпосередньо пов'язана зі, здавалося б, прозаїчною і занудною справою - букінистикою. На шляху пошуку старих книг героя чекають різні перипетії, аж до загрози життю, і деякий містичний досвід. Крім того, роман дозволяє трохи ближче познайомитися з такою непересічною особистістю, як Олександр Дюма-батько: бурхливе життя, скандальні пригоди і дорогі звички знаменитого на весь світ автора «Трьох мушкетерів» до сих пір привабливі для шанувальників його творчості.
«Один день, одна ніч» Тетяни Устинової. Дует персонажів - Маня Поліванова і Алекс Шан-Гірей, що полюбився читачам, знову у справі і «по вуха» - в таємницях та загадках. А слідчий Мишаков, що розслідує вбивство в під'їзді сталінського будинку, раптово виявляється залучений до незвичайного письменницького кола головних героїв. Добро і зло у цій книзі осмислюються через призму звичайної людської порядності, що важливе у наш час.
 «Французька дружина» Ганни Берсенєвої. Заключна книга трилогії про перипетії сестер Луговських, француженок російського походження, безсумнівно, порадує представниць прекрасної половини. Це жіночий детектив, приємна інтелігентна проза з легким нальотом сентиментальності. Ідеальний вибір для любительок читання «з співпереживанням». Крім того, книга дозволяє зануритися в атмосферу Парижа, Рів'єри, красивих пейзажів сільської Франції – чарівність цих місць передана автором у повній мірі.
  «Вулиця Тіней, 77» Діна Кунца - для любителів містичного детективу, а також бажаючих «полоскотати» нерви. Хто-хто, а Д. Кунц майстерно вміє наганяти жах, тому зачитуватися цим романом до ночі ми не рекомендуємо. Таємничі зникнення та загадкові смерті, привиди, що виходять з древнього індіанського пагорба, -  всі ці декорації і переплетення улюблені шанувальниками жанру і даного  автора зокрема. Рекомендуємо тим, кому, крім пошуку розгадок зловісних подій, подобається ідея глобального протистояння зі злом та порятунку світу.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

1 комментарий:

  1. Этот комментарий был удален администратором блога.

    ОтветитьУдалить