среда, апреля 02, 2014

Книжкові новинки для дітей

      2 квітня, в день народження великого казкаря  Ганса Христіана Андерсена, весь світ відзначає Міжнародний день дитячої книги. У всіх батьків були улюблені дитячі книги, які вони із задоволенням читають своїм дітям. Це, безумовно, твори М. Носова, В. Драгунського, О. Волкова,  А. Ліндгрен,  казки Ш. Перро, О.С. Пушкіна, братів Грімм, вірші А. Барто, К. Чуковського та ін.
  На честь цього чудового свята ми пропонуємо познайомитися з найцікавішими книжковими новинками, що неодмінно порадують дітей.


    Михайло і Маша Левітіни «Про те, як Вакса гуляла-гуляла, гуляла- гуляла ...». В основі казки - зворушлива і захоплююча історія про іграшкову собаку Ваксу, яка сумує і радіє, сміється і плаче, нудьгує  і любить. У неї навіть іноді б'ється серце, адже ця собачка - вірний, відданий і турботливий друг. Книга не тільки радує та розважає, а й змушує задуматися над різними проблемами і ситуаціями.

    Ю. Несбі «Доктор Проктор і його чарівний порошок». Нова книга відомого норвезького автора стала однією з головних сенсацій на ринку дитячої літератури. Доктор Проктор - класичний «божевільний професор», від винаходів якого приходять у захват всі діти в окрузі. Одного разу доктор винаходить чарівний порошок, і з цього моменту  починаються пригоди героїв казки.

 Я. Вишневський «Марцелінка. У пошуках Найважливішого».  Казка для дорослих і дітей від відомого польського письменника - автора культового роману про любов «Самотність у мережі».
   Дорослі думають, що знають усе на світі. Хоча діти ставлять стільки несподіваних і каверзних запитань, від яких розгубиться будь-який дорослий. Марцелінці пощастило, вона зустріла того, хто залюбки відповість на її нескінченні «чому», проведе екскурсію Всесвітом і розповість казку.

    К. Матюшкіна «Ага, упіймався!». Казкову повість про веселі пригоди знаменитих детективів - пса Фу-Фу і кота Киць-Киця та їхніх друзів - лісових мешканців  діти прочитають із захопленням. Юні читачі разом із героями книжки потраплятимуть у кумедні ситуації, долатимуть несподівані перешкоди і розгадуватимуть найзаплутаніші таємниці.


    Б. Акунін, Г. Му «Дитяча книга для дівчаток». У Ангеліни - сестри Ераста Фандоріна - не було друзів, зате був найкращий у світі брат. Незабаром у її житті відбувається подія, що докорінно змінює життя звичайної московської шестикласниці, адже їй пропонується  врятувати світ. А для цього їй належить переміститися в минуле.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий