суббота, декабря 13, 2014

«Чайні» книги

   Ми знаємо безліч різних свят. Однак мало хто знає про існування такого свята, як Міжнародний день чаю, що відзначається 15 грудня. Проводиться він, в основному, в тих країнах,  де вирощують і виробляють цей прекрасний тонізуючий напій. Однак, якщо ви справжній цінитель чаю, то нічого не заважає і вам відзначити  це свято.
  Пропонуємо вам книги з «чайними» назвами, що можна читати з чашкою ароматного чаю.


   К. Вілсон «Чай з Джейн Остін». Англія насправді   вважає себе  країною, що ввела моду на чаювання. Ця книга - зайве тому підтвердження. Перед нами відкривається затишний світ відомої англійської письменниці Джейн Остін: цитати з її знаменитих романів, уривки з листів, рецепти страв, розповідь про особливості чайної церемонії. Прочитавши книгу і проявивши трохи фантазії і кулінарної майстерності, можна влаштувати вишукане чаювання і перенестися до атмосфери Англії XIX століття.

  М. Фрай «Чайна книга». Ця книга є збіркою оповідань, персонажі яких п'ють чай за авторськими рецептами приготування цього священного напою. Прочитавши книгу, можна навчитися правильно заварювати чай і пекти пироги за рецептами з цієї книги.

   О. Ларкіна «Чай, кава, потанцюємо?». В основі сюжету цього іронічного детективу лежать реальні події, що стосуються родичів і знайомих письменниці. Співпереживання, що  відбуваються, вилилися в інтригуюче оповідання, тема якого -  втягнення неповнолітніх у злочинний світ.

  

   Ш. Оуенс «Чайна на Малберрі-стріт». Долі героїв цієї неймовірної різдвяної історії химерним чином переплітаються і сходяться в дивовижному місці, повному загадок і чудес, - у чайній на Малберрі-стріт, де подають чудові десерти і ароматний чай. Ця зворушлива і дуже смішна книга, де романтика і мрія йдуть пліч-о-пліч, допоможе вам скоротати довгі зимові вечори, а вишуканий вишневий чізкейк, рецепт якого ви знайдете в кінці книги, стане приємним доповненням до святкового чаювання.
  Отже, заверніться у ваш улюблений плед, і нехай атмосфера Різдва наповнить ваш дім!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий