понедельник, декабря 22, 2014

Романи, засновані на реальних подіях


    Хоча вигадка часто буває набагато яскравіше реальності, все ж інколи саме справжні події вражають своєю незвичайністю  та унікальністю.
  Пропонуємо книги, події в яких відбувалися насправді. Вони настільки вразили світ, що про них не можна було не написати.


 Т. Кенеллі «Список Шиндлера». Дія роману  відбувається в окупованій Польщі під час Другої світової війни. Німецький промисловець, начальник концентраційного табору Оскар Шиндлер поодинці врятував від смерті в газових камерах більше людей, ніж будь-хто за всю історію війни.
   Фільм, знятий Стівеном Спілбергом у 1993 р. за цією книгою, став одним з найзначніших творів світового кінематографа і був удостоєний 7 премій «Оскар».

   Б. Полевой «Повість про справжню людину». Книга розповідає про радянського льотчика-аса Олексія Мересьєва, який був збитий в бою під час Великої Вітчизняної війни. Тяжко поранений, втративши обидві ноги, він силою волі повернувся до рядів діючих льотчиків.
  Повість більше вісімдесяти разів перевидавалася і була перекладена на багато мов народів світу.

   А. Франк «Щоденник Анни Франк». Книга являє собою записи, що вела єврейська дівчинка Анна Франк з 12 червня 1942 р.  по 1 серпня 1944 р. у період нацистської окупації Нідерландів. З початку 1944 р. Анна почала літературно обробляти свої записи (зокрема замінила імена дійових осіб), сподіваючись на публікацію щоденника після звільнення Нідерландів. Проте ця робота залишилася незавершеною.
  Випущені у форматі книги, записи Франк стали бестселером і лягли до основи кількох п'єс і фільмів.

   Р. Грейсміт «Зодіак». Це історія про страшного серійного вбивцю на  ім'я  Зодіак, який тероризував Америку з 1966 по 1981 роки. Книга написана на основі журналістського розслідування.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий