среда, декабря 31, 2014

«Новорічні» книги

      Ось і ще один рік залишається позаду. Через декілька годин ми будемо зустрічати Новий рік.
   Дорогі книголюби! Приймите наші вітання з цим чудовим святом! Ми бажаємо вам у Новому році більше яскравих літературних вражень! Відкрийте для себе класику, яку ще не читали; познайомтеся з  новими авторами; дочекайтеся виходу екранізації вашої улюбленої книги; навчіть дитину читати; прищепіть любов до читання кому-небудь, хто не поділяв раніше вашої пристрасті; отримайте у подарунок довгоочікуване колекційне видання і обов'язково зустріньте книгу, що змінить вас і запам'ятається назавжди!
     Ніщо так не піднімає настрій, як книга, просякнута духом свята. Ми пропонуємо вам налаштуватися на святковий лад: сядьте зручніше біля каміна (нехай навіть уявного) і читайте ці «новорічні» книги.


   Д. Волкова «Мандаринка на Новий Рік». Історія, розказана в цій книзі, схожа на кулю на новорічній ялинці - така ж кругла, блискуча і, в той же час, тендітна. Герої були знайомі з дитинства, але ніколи не звертали особливої уваги один на одного. Все змінила  одна чарівна новорічна ніч ...

   М. Мокієнко «Як Баби-Яги Новий рік зустрічали». Прекрасна новорічна казка, де  розповідається про те, як підступний Кощій Безсмертний задумав обдурити Діда Мороза. І якби не три сестри ...


  Л. Смолл «Новорічна ніч». Головному герою зовсім не посміхалося провести новорічну ніч на вечірці у свого босса. Він і подумати не міг, що ця ніч абсолютно змінить його життя. А у всьому винна прекрасна незнайомка в звабливій червоній сукні ... С. Челяєв «Новий рік плюс Нескінченність». Ця новорічно-містична історія розповідає про те, як головний герой по дорозі на різдвяну вечірку знайомиться з дівчиною, якій визнається в любові. Вони домовляються зустрітися у Новий Рік, і герой дає їй необачну обіцянку не помічати більше жодної жінки. А що з цього вийде - ви прочитаєте в книзі. Нудно точно не буде!

   «Новорічний детектив». У новорічну ніч ми чекаємо веселого вихору сніжинок, яскравих ліхтариків на ялинці, посмішок і, звичайно ж, сюрпризів. Особливо тих, що обіцяють нам  радісні зміни. Адже саме в ніч на 1 січня з героями оповідань, що увійшли до цієї збірки, трапляється безліч дивовижних пригод. Вам захочеться пережити їх разом з ними, бо фортуна ... мінлива. Будьте багатими, щасливими й успішними - цього від усієї душі бажають вам автори цієї книги - Д. Донцова, Т. Полякова, Т. Устинова та ін.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий